şükela:  tümü | bugün soru sor
 • sinirli sorumlu pancar istihsal kooperatiflerinin kendi üyelerini finanse etmek amaciyla 12 ekim 1953 tarihinde kurmus oldugu ve simdi bu amaca hizmet etmeyen özel hukuk hükümlerine tabi banka. memurlarina verdigi dusuk maaslarla personeline cinnet getirtecek garip banka. fantastik web sitesi dikkat cekici, geziniz görünüz ücretsiz site yapma teklifinizi belirtiniz.
  http://www.sekerbank.com.tr/
 • sitesini yenileyip 5 sene öncenin sitelerine benzetmiş olan banka. eskisi 8 yıl önceninkilere benziyodu.
 • sumru yavrucuk adlı tiyatro oyuncusunun rol aldığı reklam filminde adı geçen banka
 • imkb'deki senet kodu skbnk olan banka.
 • logosunu değiştirdiğini zanneden banka.
 • yeni bankamatik kartı şifresini 10 gün gibi bir sürede elinize ulaştıran banka.
 • çalışanlarıyla işe başlama aşamasında imzaladığı sözleşme gereği, 3 yıldan önce istifa edenden min. 6 milyar tl tazminat alarak (mahkemeleşilmesi halinde faizli olarak alır) yolunu bulan banka. benzer sözleşmelere sektörde çok rastlansa da uygulamada hemen hiçbir kuruluş bu tazminatı istemeye tenezzül etmemektedir.
  ayrıca genel müdürlüğünü istanbula taşıyanlar kervanına katılmaktadır şu ara.
 • sektörde hantallıkta ziraat bankasından bile beter olan banka... ayrıca, çalınan bir kartı iki günde kapatamayan, yerine istenmeyen bir kredi kartı açan, kendi kendine açtığı kartı 3 ayda 5 talimata rağmen kapatamayan, telefon bankacılığı ile bankanın diğer birimleri arasında iletişim sorunu bulunan, bir nakit avansın faizini doğru hesaplamaktan yoksun berbat bir sistemi olan, mastercard ve visa için ayrı ekranlar açılan telefon şubesinin mastercardla ilgili işlemleri 1 gün sonra görebilmesiyle dumurdan dumurlara sürüklenmemize sebep olan, banka hatasıyla fazla gönderdiğiniz paranın iadesi sürecinde eft masrafı ve komisyon isteyen, imaj değiştirdiğini zannederken aslolanın zihniyeti değiştirmek olduğunun bilincinde olmayan, bana nedense her irtibata geçtiğimde kafkanın şatosunu hatırlatan acayip kurum (dikkat ederseniz banka demiyorum, banka bambaşka bir şey çünkü...)
  edit: edit olarak şunu eklemeliyim ki, call center agentları genel olarak çok iyi bir imaj bıraktılar bende, velakin onların takım liderlerineyse aksine bu işi bırakın diyorum.. agentlara da yazık bize de yazık.. tanrılar agentlarına yardımcı olsun bu kurumun, bir an önce kurtulsunlar ordan.. takım liderleriyse burada daha önce yazan ve ispiyonlanarak editlenen kendilerine layık kelimeyi çok iyi biliyorlar..
 • dünyada tarım alanındaki finansal hizmetleriyle tanınan hollanda kökenli rabobank'ın çoğunluk hisselerine talip olduğu banka.. http://www.ntv.com.tr/news/300783.asp
  http://www.rabobank.nl/
 • 13 mayıs 2005 cuma itibariyle yayına giren oldukça hoş bir imaj reklamına ve dehşet bir reklam müziğine* sahip banka.