şükela:  tümü | bugün
  • diyelim ki partnerimiz olacak kisi ile bir suredir gorusuyoruz ve bir iki bulusma yaptik. flört falan fena gitmiyor ama hic fiziksel temas yok. peki nasil olaya giriyoruz?
    gelin elimizdeki firsati kacirmadan, ceylani urkutmeden nasil halvet olacagimizi okuyalim, anlayalim.

1) kadeh tokustururken mutlaka gozlerinin icine bakin. bakmamaniz partnerinizle alti sene seks yapamayacaginiz anlamina gelir.

2) kalkma saatine yakin kararli bir sekilde hesabi isteyin ve aa lutfen bu sefer benden sonraki senden diyerekten odemeyi yapin. kredi kartinizda limit oldugundan emin olun, yoksa maymun olursunuz, tadiniz kacar.

3) eve davet asamasi onemli. partnerinizin yarin isinin olup olmadigini ogrenin. isi var ise planlarinizi cuma aksamina erteleyin ama pes etmek yok. isi yok ise ve hesabi istemisseniz odeyin ve kalkin.

4) corba icmeyi teklif edin. ama gidip de sarimsakli sik sok degil mercimek icin. mercimek icmek demek seni becermek istiyorum demektir unutmayin. verilebilecek en net mesajdir mercimek corbasi. corbacida iceriye degil, disariya oturun ki sigara icesiniz uzerine. arada yuksek tonla ah hah hah hah kahkahasinin uzerine canim cok ilgincsin falan gibi komplimanlar yapin.

5) ses tonunuz onemli. diyaframdan konusun. cihangirde oturan yavsak tiyatrocular gibi abartmayin ama.

6) bana gidelim mi, bahcede birer bira icelim hem kediler de acikmistir falan deyin ve %86 ihtimalle bu is bitti. hemen bir taksi cevirin ve kapiyi acarak partnerinizi bindirin. taksiciye diyaframdan ses tonuyla "cihangir akyol lutfen" deyiverin.

7) eve geldiniz ve kedilerinize mama verdiniz. simdi en heyecanli yer. "film izleyelim mi tatlim" dediniz. saat cok gec olmamali ve cok sarhos olmamalisiniz. yani zaten alkollusunuz ve daha fazla icmeyin. yoksa zaten maymun gibi devrilirsiniz.

8) tuvalete gidin ve iseyin. olaya girdikten sonra ben bi isiim yeaa derseniz olmaz. ayrica yilan gibi su icmeyin cisiniz gelir.

9) ikili koltuk ya da yatagin karsisina koydugunuz projeksiyon perdesini kullanarak filmi acin ve partnerinizin yanina sokulun. ama cok fazla yaklasmayin. ilk hamle karsi taraftan bekliyoruz. partneriniz basini omzunuza falan dayarsa boyundan opmeye ve oradan sonra filmi filan siktiredip asagiya dogru dalin.

10) hamle gelmedi ise ben genelde partnerimin elini tutup boxerimdan iceriye tasaklara sokuyorum direk. ya da yavasca yaklasarak opusebilirsiniz. deneyimlerime gore direk ele penis vermek daha deneysel seks yapmaniza olanak saglayabilir.

11) bu kiyagimi unutmayin.
  • sevişelim mi diye sorun. evet derse başlar, hayır derse de evet diyene kadar tekrar tekrar sorun.
  • tinder ve bilumum uygulamaları telefona yüklemek
  • işime yaramayan tavsiyeler silsilesi. kızı taksime götürdüm, dönüşte taksiciye pendik lütfen dedim. kız "oha ben ordan beylikdüzü'ne nasıl dönücem?" diye isyanı basmasın mı? olmadı.
  • -mrb, ekşide yazar mısın?
    +evet
    -nickin ne?
    +barbar
    -evim müsait bize geçebiliriz.
  • hard disk d enter, jsjdh klasörü enter, hdjdhd klasörü enter, uywhd klasörü enter, iyehdkd klasörü enter, en iyiler klasörü enter, sabahlar olmasin.mpeg enter.
  • --- spoiler ---

taksiciye diyaframdan ses tonuyla "cihangir akyol lutfen" deyiverin.
    --- spoiler ---

bundan sonrasını tamamlayamadım hangi ev onu da söyleseydin ya!
  • sağa çekin (bkz: tinder)
  • yanlış taktik kesinlikle sonuç vermez. garanti sonuç için iki şeyin değişmesi lazım.

1-) takside yolcu değil sürücü olman lazım
    2-) hırkasını ön koltukta unutması lazım.