şükela:  tümü | bugün soru sor
 • pipiye,kukuya,memeye,jartiyere,$eftalili küloda secde edendir,ettirendir..
 • manowar ın pleasure slave adlı kadın düşmanı şarkısında anlattığı karakterler bütünü.
 • genellikle, para kaşılığında seks yapan ancak bu parayı kendileri kullanamayan kadinlara verilen isim. seks köleleri genellikle bizim sektörde aracı kurum olarak tanımladığımız halk arasında pezevenk denen kişilerce pazarlanırlar. tum anlasmalari yapan bu araci kurum, kadini ya hapsetmiş ya da tehdit veya şantaj mekanizmasi ile boyunduruğu altına almıştır.
  insan kaçakçılığı ile de yakindan ilintilidir bu olay. örneğin binlerce tacik kadin karçırılıp resmen ihraç edilmiş çeşitli ülkelere. şimdi ben, bu trafiğin yillarca içinde bulunmuş idaresini yapmış bir insan olarak diyebilirim ki ülkemiz bu konuda dünya standarlarını yakalamış hatta bayragi kapmiş, onde giden ulkeler arasinda katilmiştir.

  moldov, bulgar, romen ve kuzey kesimlerde etkili ve yer yer rus hanim kizlarimiz, bu bataga sürüklenmektedirler. abd hukumeti gectigimiz gunlerde bir rapor yayinlayip turkiyeyi insan kacakciliginin yogun olarak yasandigi 15 ülkeden birisi oldupu ifade edilmiştir. raporda 1 ekim 2003ten itibaren türkiyenin duruma karşı takındığı tutum eleştirilirken bu 15 ülkenin gerekli önlemleri almadiklari takdirde imf desteği dahil olmak üzere çok sert yaptırımlarla karşı karşıya kalacakları ifade ediliyor.

  raporda tükenin cinsel sömürü amaçlı insan kaçakçılığının yapıldığı ülkelerden birisi olduğu vurgulanıyor.
 • manowar in iskocya yoresinden derledigi halk turkusu. agit.
  (bkz: pleasure slave)
 • bir zamanlar bir yerlerde ictigim super lezzetli bir kokteyl. biraz biraz ucus durumunda oldugum icin, formulunu hatirlayamama karsin b52 ye benzemektedir tadi.
 • ssk+yol+yemek varsa yapılmayacak iş değil.

  (bkz: gideri var)
 • malezyada her an yasal olabilecek kölelik çeşididir.. islamın ne kadar renkli bir din olduğunu bize gösteriyor bu durum. başka hangi yönetim biçiminde kadınlar itaatkar eş kulübü kurup kocasına ithal seks kölesi ister. dünyadaki erkeklerin azcık kafası varsa müslüman olup malezyaya taşınırlar.

  kaynak
  http://dunya.milliyet.com.tr/…1/1399983/default.htm
 • bunun için gönüllü erkekler var. yok öyle "bir kere ver noolur" tarzı kölelik değil ama, bayaa böyle kul köle olsun eşya gibi kullanılsın hatta acı çeksinler filan istiyorlar bir kadının emrinde. mistress/sahibe'nin boyunduruğu altında...

  olaylar olaylar.