• çocuk naifliğinde yetişkin yazılarının yazarı. her şeyin farkında, ama jelibon'la kandırılabilecek kadar da saf. gülme garantili, ama gülüp de geçmemeli. kızdırmamalı, köpekleri var, kızarsa salar köpekleri üstünüze, sevimlilik zehirlenmesinden ölebilirsiniz.
  • eksik olmasın bir arkadaşım* sayesinde haberdar oldum kendisinden ve galiba bayıldım. tüm gün iş yerinde ekikiki diye okudum yazdığı bir sürü şeyi. yeri geldi ehehe diye, yeri geldi ahıahıahı diye, bazı bazı da tısısısss diye güldüm. bugün sayesinde gülmelere doydum. daha evvel denk gelmediğimi düşünüp üzüldüm. sonra bir entry'sini daha okudum, yine güldüm. sonra düşünmeyi bıraktım. çünkü sonra insan üzülüyor.
  • (bkz: #48157307)

10 yaşında psikopat bir orospu çocuğu tarafından kedisi çalınmış yazar.

ben o 10 yaşındaki yavşağın da, durumu bilip de sesini çıkarmayan babasının da amına koyayım.

maalesef legal olarak da yapabileceği hiçbir şey yok. ama ben olsaydım "10 yaşındaki bi çocuğa ne yapayım" diye düşünüp işin peşini bırakmazdım. kimse benim hayvanıma, kadınıma, aileme vs. zarar verip de elini kolunu sallayarak hayatına devam edemez. 5 yaşında çocuk da olsa 80 yaşında kadın da olsa bu böyle.

madem bahçeye gizlice girmeyi çok seviyor, kedilerin hepsini eve al. git bir av dükkanından kapan alıp bahçeye gizle. belki bacağını kaptırdıktan sonra insanların bahçelerine girmeden önce iki kere düşünür geleceğin katili ruh hastası.

deliriyorum böyle olayları duyunca. inşallah o katil velet de legal olarak içki sigara alabilecek yaşı göremeden siktir olur gider bu dünyadan.
  • bundan 2 sene önce, henüz yazar değilken, tanıştım kendisiyle. tanıştım değil tanıdım demeliyim; işteş bi durum yok ortada. bir gün bi entryisini okudum, sonra bir başkasını sonra bir başkasını derken en son hepsini...

o zamandan beri çok keyifle, mutlulukla takip ettiğim birisi. temelde iki sebebi var selfishgene'i sevmemin. birincisi sözlüğü oldukça zenginleştiren, insanlara bilgi sağlayan, yol yordam gösteren, fikir veren, öğreten açıklayan hayli kaliteli şeyler yazıyor olması. ikincisi, ve daha da önemlisi, ise her daim faith in humanity restored dedirtmesi. insanlığa, doğaya, bilime ve tabii ki hayvanlara olan yaklaşımıyla... yukarıda bir arkadaş yazmış "belli, iyi bir insan." diye. daha güzel özetlenemezdi.

bu sebepledir ki son gelişmeler ışığında entrylerini silmekte olduğunu öğrenince fena halde buruldum. her ne kadar eylemi desteklesem ve sebeplerini anlasam da bu güzel yazıların gidecek olması üzdü. umarım başka platformlarda içinden geçenleri yazmaya devam eder er ya da geç.

her şey gönlüne göre olsun.
  • 27 temmuz 2016 çarşamba selfişgini aşırı özlemem.
  • belli, iyi bir insan.
  • (bkz: #58690794) onu da çorap'ı da çok seviyorum.
  • çok eğreti duran, samimiyetsizlikten mide bulandıran, iki cümle arka arkaya okunması mümkün olmayan... bir şekilde icra edilmesi çok muhtemel olan çocuk gibi yazma üslubunu, samimiyetsiz olmayı bırak, bağımlısı yapabilecek kadar iyi kullanabilen yazar. bunu nasıl başardığını çözebilmiş değilim. 5 yaşında bir çocukla simbiyotik bir yaşam sürdürüyor olabilir. olmayabilir de. bir de benim için hemen hemen bütün entry'lerinde şu şarkı fon müziği olarak çalıyor:

http://www.youtube.com/watch?v=jstrufntn28
  • iki kolundan iki köpek çekiştirir bu yüzden çelik gibi kollar, demir eksikliğinden dolayı bünye et tutmaz ve bunun sonucu atletik bir vücut, kafada kırk tilki kırkının da kuyruu birbirine değmez, aman allaam ne karizma ne karizma, sigarayı da organik falan sarmaya başlamış... derken ben şimdi uzak bir yere geldim, burada iki elinde birer sırtlan dolaştıran abanoz ağacından doğma zenci bir kız gördüm ve selfish'in karizma hiç üzülmesin ama yerlerde şu anda. hemen iki leopar alıp kargoya verdim onları dolaştırsın caddede karizması ancak öyle yerine gelmek.
  • çikolata rengi köpeği olan kişi. bildiğin çikolata yahu.*

(bkz: yenir ki bu)
hesabın var mı? giriş yap