• http://www.komikaze.net/ adresinde amatör çizimleri bulunan "site böcüğü" çizer kişi.
  • espri bulma yetisi pek gelismis, her sayida ablaktan sonra beni yaran diger cizerlerdendir. selcuk erdem in filan bunu kiskandigi konusunda suphelerim var hatta.
  • şu anda başında uyuduğu bilgisayarından entry'sini girdiğim ve uyanınca şaşıracak olan adam. aynı anda süper komik ve ciddi olabilen, geleceği gayet parlak olan, karikatürlerine acayip güldüğüm cimbomlu ve keyifli bir arkadaş...
  • biyer adlı reklam ajansında the climb'ın basçısı kaan batır ile birlikte çalışmaktadır.
  • esprileri ve çizimleriyle, penguen aldığımda merakla köşesine bakmamı sağlamış başarılı karikatürist. zannımca, emrah ablak ve yiğit özgür harmanına yaklaşan bir tarz sergilemekte kendisi.
  • penguendeki tüpbebek konulu son karikatürü sağlığa zararlı olan karikatürist.

çocuk: ben nasıl oldum baba?
    baba: valla, bizim çocuğumuz olmuyordu doktora gittik... sonra doktor anana zkti mi artık naaptıysa sen oldun !..
    anne: ay ne diyosun çocuğa, şevki?.. tüp bebeksin sen yavrum...
    baba: bilmiyorum artıkh...
  • -sana kaç kere evde top oynamak yok demedim mi körolası...
    -ah!.. ne vuruyon be! tabi yenilince hep böyle yapıyon! kodum işte oh... yemek de yapamadın akşam da babam sana koyar artık!..
    -sıkıysa formülada çık karşıma it!....
  • aragaz.com'daki doğru ahmet ve bay yanlış'ın bay yanlış'ı olan adam.
  • bi isimde karar kıl be serkan dedirten mizahçı. değişmeyen tek şey değişimdir de biz de değişiyoz be serkanım sen köşenin adını aynı tutsanda herkese bi süre sonra farklı şeyler anlatacak. gına geldi...
  • komikaze.com'da site böcüğü olarak tanıdığımız, penguen'de amatör serkan olarak başlayan, sonradan her türlü -tör kimliğini öğrendiğimiz, esprilerine nadiren gülmediğim karikatürist.
hesabın var mı? giriş yap