• baya ciddiyse telefondan sesini duyup bunalıma girmeye yetecek olay...
  • korunma yontemlerini öğrenmek gerekir.
    (bkz: karsilikli bkz vermek)
  • sevdiceğe sıcacık bir çorba yapıp ellerinizle içirmeniz için iyi bi fırsat olabilecek, ilginize daha çok ihtiyacı olacağı bi dönem.hemen bitmesi dilenir.
  • sevgiliniz eğer bir bayansa regl olduğu anlamına da gelebilir.
  • mukemmel bir insan olundugunun kanitlanmasina meydan veren uzucu olay.
    su sekilde bir yontem izlenir:
    surekli atesi cikan sevgilinin alnina islak bez konur, ve bu bez isindikca degistirilir.
    ilac saatleri ezberlenir, calar saat buna gore ayarlanir.
    corba yapilir, icirilir.
    tylolhot yapilir, icirilir.
    sevgilinin eli tutulur.
    uykusunda melek yuzu izlenir.
    dua edilir.
  • zaten caninin yanmasi, keyfinin kacmasi yeterince sıkıcı bir durumdur. bir de ustune basinda duramiyor, derdine derman olamiyorsaniz koyar bu. telefonun ahizesini eskitilir, gene de tatmin olunmuz.
  • kendimizden emin olamadığımız durumlarda hasta olmasını çok ister hatta "hasta oldun di mi bu ay" diye sorarız*.
  • erkan: ebruuu.. ben geldiiim!! ebru?? nerdesin?
    ebru: burdayım canım, yatıyorum.
    erkan: ohha be kızım, malak gibi yatıyon bütün gün.. kalk hadi kalk.!
    ebru: ay ne diyosun be erkan??! akşam akşam zıplatma beni.. hasta da olamıycaz, iyi be!!
    erkan: haaa... neyse hadi iyisin, ben sana bakarım.. kalkma sen sakın.
    ebru: başım felaket., şakaklarım zonkluyo, ha bide boğazım gıdıklanıyo canımcım ya..
    erken: tamam tamam., hastasın işte. bi çorba yaparım bişeyin kalmaz..dur sen iki dakka, şu ilhan’a bağlanıp iki şey söyliycem..

bir iki saat sonra
    - ebru, ebruu! ya bi uyansana aşkım, 8 saattir uyuyosun fosur fosur...
    - ne oldu??! çorba hazır mı?
    - ne çorbası kızım, programı kuramadık. iki saattir anamız ağladı burda, sen çorba diyosun yaa
    - e, ne uyandırıyon o zaman! bırak bari uyuyiim..
    - ya uyuma, ben çok sıkıldım.. bi çay koysana hem içeriz, ha?
    - ???
    - ya aslında daha bişiide yemedim ben.. diyorum ki..
    - sus be erkan sus!! deme bana bişey, yeme hiçbişey..
    - kaprissin kızım, kapriiiisss.. hastayım ayaklarına akşamı zehir ettin ya bana, helal olsun, rahatsın di mi şimdi?!
    - ...
    - bak morelim bozuldu, ne şevk kaldı ne bişii.. nolcak program, hiç düşünüyon mu.. nerdeeee??
  • sevgiliyi hasta etmisseniz* hicbir diplomali doktorun kendisine sizin kadar iyi gelemeyecegi kesindir. iyi edemeyecekseniz hasta etmeyin adamı!
hesabın var mı? giriş yap