• bir zamanlar oldukca populer olan, sozde ziplamayi bir ayda otuz cm kadar artiracak egzersiz programi.
  • çok eğlenceli, yeri geldiğinde fantastik çizgi romanları ti ye alan bir film. ayrıca

--- spoiler ---
    my girlfriend became my arcnemesis, my arcnemesis became my best friend, my best friend became my girl friend such is high school
    --- spoiler ---
  • aynı zamanda parapsikolojik olayların incelendiği japonya çıkışlı polisiye gerilim filmi.

http://www.dvdvisionjapan.com/skyhigh.htm
  • çocuklardan çok yetişkinlerin keyifle izlediği eğlenceli film.
  • cesitli dogal maddelerin karisimi ile elde edilmis, avrupa ulkelerinde satilmasi ve kullanilmasi legal bir cesit tutun. head shop'lardan temin edilebilir. iki firt 10 bira etkisi yapar.
  • cocuklarin cok sevecegini dusundugum,
    aile olarak da izlenebilecek,
    icinde argo, kufur, siddet [tamam bi iki yerde siddet var ama walt disney siddettinde diyelim : ) ] barindirmayan eglencelik walt disney filmi.
    the incredibles in film hali gibi, seker.
  • süper kahraman olaylarını sevenler için çerez gibi film.

--- spoiler ---

filmin başında "ulan superman'in güçlerinin en bilinen iki tanesini bölmüşler adamla hatuna vermişler derken will stronghold sonunda superman gibi super kuvvete ve uçabilme yeteneğine sahip oldu ben de "demiştim lan" dedim. kendime ama. yalnızdım bu filmi izlerken. hala yalnızım. biri sevsin lan beni :(

--- spoiler ---
  • aynı zamanda hercules the legendary journeys beşinci sezon on ikinci bölümünün adı.
  • tv'de denk gelip izlediğim aynı zamanda ilk yabancı filmim olması hasebiyle bende yeri ayrı olan film.
    dün bir kez daha izleyip anmak istedim. çok klişe bir konusunun olmasına rağmen efektleri o günün şartlarında oldukça iyi. bunun yanında yer yer senaryoda boşluklar mevcut ama çıtır çerez bir film olarak hiç sıkmıyor.
    vakit geçirilir bir film. hayatı aşırı ciddiye alan bir tip değilseniz ve filmlerden beklentiniz size hayatınızla ilgili bir mesaj vermesi değilse ve iyi vakit geçirmek istiyorsanız izleyin derim.
  • netflix üzerinde yayınlanan film - şimdi izledim. mükemmel bir film değildi ama izlenebilir. ilk yarısı biraz sıkıcı idi ama sonradan çok toparladı. devam filmi yapılır. sonu dizi gibi bitiyor ve ulan şimdi ne olacak diyorsun.
hesabın var mı? giriş yap