• kadikoyde bir ctec
  • netron dikiş nakış enstitüsünün ortaklarından birinin ayrılıp hasanpaşa civarında kurduğu milletin yıllardır uğraşıp alamadığı ctec ünvanını 1 günde alan ,eğitmenlerinin hoş insanlar olduğunu düşündüğüm yeni it kursu.
  • cv lerini gonderen öğrencilere kurs konusunda % 50 indirim yapan kurs sonunda staja gonderen ama hala pahalı olan it kursu
  • egitim anlayisi asagidaki sekilde olan kurum. based on a true story;
    - .net kursu acarlar, iyi kotu baslangic kademesini gectikten sonra kalan kismi anlatacak hoca bulunamadigi icin ara verirler
    - birkac hafta sonra hoca bulunur, fakat yeni hoca eski konulari tekrardan alir. bu hoca sikayet edilir. yerine gelen diger hocanin ise tamamen farkli bir duzeni vardir. herseyi bastan anlatmak ister.
    - o gider, yeni bir tane gelir. hazirliksiz ders anlatir. ders sirasinda "hep beraber kod yazma teknigi" ile ders anlatmaya calisir fakat kod yazarken siniftan disconnect olur. ogrenciler coding'i ogrenemez, debugging'i iyi ogrenir.
    - tum sinif kurstan vazgecmek ister fakat senet imzaladiklari icin paralarini geri alamaz
  • profesyonellikten uzak, hala sinav merkezi olamamis, donem donem iyi egitmenleri bunyesinde barindirabilen kurum.* diger egitim merkezlerine gore daha ucuz ama digerlerine fazladan odemeye kesinlikle deger.
  • 120 saatlik certified ethical hacker (ceh)'lık eğitimi veriyormuş gibi yapan yer
    (bkz: ethic)
    (bkz: hacker)
  • kesınlıkle uzak durulması gereken kurum .şuan kayıtlı oldum 2 aydırdır sınıf kuramadıkları için eğitim veremeyen senetlerıme el koymuş kurum
  • derslere başlamadılar 2 ay bekledim, sınıf dolduramadıkları için erteliyorlar hep , çıkmak istediğimde ise senetlerimide vermıyolar eğitim almamış olmamam rağmen.öğrencı bul öyle çıkartırız diyolar ben yandım başkaları yanmasın,

1 sene uğraşim sonucu, veremedikleri kursun sınıf kuramadılar bu sürede , buna rağmen anlaşarak yarı parasını verdim,senetlerimi aldım eğitim almadan, daha başıma gelen bir çok şeyide yazmıyorum. allahından bulsunlar
  • herhangi bir eğitimini almadığım ama pearson vue sınav merkezi kısmını kullandığım ve kendilerini çok amatör bulduğum it eğitim kurumu. sınav odasında kamera çalışmıyordu baya uzun bir süre yetkili gelmesini bekledim sonra dışarı çıkıp seslenmek zorunda kaldım. telefon, cüzdan vb. kişisel eşyaları koyacak bir dolap vermediler. son olarakta sınava girdim oda buz gibiydi. kadıköy-maltepe taraflarında oturup karşya geçmeye üşenen insanlar için zorunlu seçim...
  • geçen yaz bir kursuna katıldım. katılmaz olaydım. yetkili birisini bulmakta sorun yaşıyorsunuz. velev ki buldunuz o yetkili de sorunu çözmekte yetersiz kalıyor genelde. microsoft böyle bir şirketle nasıl oluyorda gold partner olmuş anlamış değilim. neyse allahtan bitti de kurtuldum.
hesabın var mı? giriş yap