• buna şaşırılacak ne var ki? onların en iyi yaptığı işlerden birisi bu.
    mesela;
    hırsızlık yaparlar karşı tarafı hırsızlıkla suçlarlar
    terörü desteklerler karşı tarafı destekliyormuş gibi göstermeye çalışırlar
    her türlü demokrasinin içine sıçarlar karşı tarafı antidemokratik olmakla suçlarlar
    vs vs işte. saymakla bitmez yani...
  • t:büyük yazar göçünden sonra, algoritma onayı denen saçma sapan sistemin ürünü bunlar. az sonra başlar "ince troll" , "engelle", "başlıklarını engelle" diyen aktroller. edit: yavşak yavşak omo %50 oy oldo diyor, edebi ile küfür etmeden iftira atmadan yazan kimseye bu aktroll tanımı yapışmıyor.
  • bir insanı aktroll olmaya iten nedenleri tekrardan düşünmeye iten hadisedir.
    allah kimseyi gargamelin yancısı azman, sauron un maşası saruman, yüzüğün peşindeki gollum, firdevs yöreoğlunun ayakçısı katya konumuna düşürmesin.

çok amin.
  • satılık sözlük hesaplarının hemen hemen hepsini aldıklarını düşünüyorum.
  • eskiden buralarda ergenleri aktrolleri görmüyorduk ama tayyip buraya da teollerini sokmayı başarabilmiş.
  • ülkenin ve vatandaşların borç içinde yüzdüğünü bildiği halde ehonomi çok eyi, dünya lideriyiz diye gezen amınoğullarının parti parasıyla sözlüğe yazar yapılması sonucu oluşan durumdur. dikkat ederseniz hepsinin nicki de birbirine benziyor, finansın ve klavyenin aynı kaynaktan olduğu belli.
    kendi kadar ailesinin ve müstakbel çocuklarının geleceğini paraya ve güce satan yırtık kondom çocuklarının yazdıklarına çok itibar etmeyin.
    (bkz: engelle geç)
  • “bu milletin amına koyacağız” diyenleri destekleyen adamlar bunlar. milletten kasıt; bu trollerin anneleri falan.
  • meclis ve c.başkanlığı seçimlerinde iyi parti'ye, ikinci turda da ince'ye oy verecek bir "aktroll" olarak, diğer "aktroll"lere tavsiyem, akp ile ilgili her olumlu ifade kullananı "aktroll" diye nitelendiren kişilere laf anlatmaya çalışmamalarıdır. ben basıyorum engeli. temiz.
  • son yazar alımlarıyla gelenlerde sözlük yönetiminin payı olduğunu düşündüğümdür. internet dışından bir istek, bir anlaşma yapıldı mı acep? ya da aktrollerın organize bir şekilde yıllar önce açtıkları çaylak hesapları, toplu yazar alımında elenmeden geldi ve oransal olarak üstün çıktılar. her gün insanların gözünün içine baka baka yalan söyleyen bir grubun, art arda sözlükte provokatif başlıklar açması başka bir şekilde açıklanamaz.
  • sizede oldu mu bilmiyorum ama. bugün çaylağın biri hersabı mı satın almak istedi. ben aktroll olmasından şüphelendim.
hesabın var mı? giriş yap