• kötü kalkmış.
  • yaptığı inanılmaz çalışmayla insanda tası tarağı satıp gabon'a yerleşme isteği uyandıran efsane yazar. yalvarayım, ayaklarına kapanayım, kurban olayım film yapmasın bi daha yazı yazsın, resim yapsın ama ölümü görsün film yapmasın.
  • yazdığı fantastik entryler sebebiyle gece gece beni sevinçten ağlatan mükemmel yazar. iran ve abd arasındaki sorunun çözümüne yönelik son derece somut ve rasyonel önerileri vardır.
  • erdener abi ile yakından bir ilişkisi olduğuna inandığım, güzel insan.

not: nereden biliyorsun lan, güzel olup olmadığını diye soran 3 kişiye; ekşibition diye bişey var hiç bakmadın mı öküz demek istiyorum. dedim de hatta. ancak orada bahsi geçen güzellik, ne yazık ki sizin anlayabileceğiniz bir konuyu kapsamıyor.

et görmek isteyen arkadaşlar varsa, şalvarlı'nın numarasını vereyim bana mesaj atsınlar.
  • bildiğin gece kuşu. ama kimseye çaktırmıyor. bir de son zamanlarda enteresan aktiviteler yapan insanlar gördüyseniz, içlerinde bu da olabilir. insanlardan bahsederken "bu" sıfatını yakıştırmayı hiç sevmem. ha, grup halinde dolaşıyor. bunu söylemeyi unutuyordum az önce.

hazır aklımdayken, dokuzuncu nesil bir yazar. hem de ne yazar...
  • ekşi sözlük ilgi meraklısı.
    (bkz: drama queen)
    instagram -> demet sever
  • şu hüzünlü bakma hastalığından kurtulsun yoktur başka isteğim
  • çok masum bi suratı var.. mathilda sevişelimmi?
  • yazdığı yazılar sebebiyle, takip listeme ilk sıradan girebilmiştir. konu ve olaylara yaklaşım tarzı, bir gladyatörün ata binişi kadar asil ve soylu. yok tabi, şaka yapıyorum. fakat, basit bile yaklaşmış olsa, güzel konulara değinmesi beni gerçekten etkiledi. etkisindeyim. çıkabileceğimi de sanmıyorum. eğer ki ben kendimi biliyorsam, bu etki mezara kadar gider. ha, mezarda da biter mi, bunu bilemem.

[...]

buradaki film yorumları, film yorumları diye silindi. ha, ben bunları silmekle iyi mi ettim, kötü mü ettim bunu zaman gösterecek tabi.

[...]

neyse ne işte, sonuç olarak, bana yeniden beni hatırlatmış biri. ben sözlükte olmadığımda da, benim gibi düşünen birinin olduğunu bilmek her daim mutlu ve mesut edecek. başarılarının devamını diler, nice zirvelere, nice yıllara efendim.

bitiremedim.

edit: elinin körü.
hesabın var mı? giriş yap