• beyin fakiri bir velet. allah anasına babasına sabır versin.
  • ağzı bozuk insan artığı.
  • kafayı slavların cinsel organına takmış bir yazar. (hayır ben başkalarının takmış olmasına taktım...vs)

boş kalan vakitlerinde de başka insanların anneleri, bacıları, karıları, kızları ve envai çeşit kadın efradının cinsel organları hakkında laflar ediyor.

biz buna kendi aramızda amsalaklık diyoruz ama şimdi koca adama "sen amsalaksın" demeyeceğiz elbette zira kendisi bir amsalak değil. "tıp alanındaki" bu beyefendiye bol bol kitap okuyup sakinleştirici müzikler dinlemeyi ve mümkün mertebe sosyal medyadan, özellikle ekşicilerden uzak durmayı tavsiye ediyoruz. sağlığı için elbette.
  • güzel küfrediyor ama çok küfrediyor. bazen yazdıklarında o kadar küfrediyor ki küfrüne mi hak veriyorum yoksa ben de onunla küfür mü ediyorum anlayamıyorum.

küfürlerinden arındırırsa yazdıklarını ne düşündüğünü daha kolay anlayabiliriz.

küfürbaz yazar. :))

ps: bi de mesaj atılamıyor kendisine.
  • #69201020 entrysini okurken hislerime tercüman olmasından ötürü teşekkür etmek istediğim ancak kendisine mesaj atamadığım yazar.

okurken gülmekten içtiğim kahveyi ağzımdan lav gibi püskürtmeme sebebiyet veren yazar. valla dibine kadar haklı.
  • şifremi çalanı, abuk sabuk entri giren o ergen pici,onun anasını, kardeşini, gelecekte olura evlenen bir kezban bulursa evleneceği çingen tipliyi, kucağımda hop hop hoplatmazsam şerefsizim.
    sözlük yönetimine de bir çift lafım var. bu ergen liseli zibidiler nasıl şifrelerimizi hacılıyor?
    seni kafaya almış, iki dürüm ısmarlamış, sen de bu zibidilere erişim hakkı veriyorsun.

aferim.. böyle devam et. yakında sözlüğü de dürüp götüne sokarsın
  • sozlukteki sjw lerin, liberal yalancilarin ve sahtekarlarin korkulu ruyasi, iyi ki burda ve iyi ki yaziyor.
hesabın var mı? giriş yap