• müslüman beyanı.

aslında onlar turist değil. sadece namaz eda edenlere bir cennet previewi olarak görünüyorlar. diğer faniler görmüyor bunları. turist değil de ne diyorsanız. e ceylan gözlü göğüsleri tomurcuklanmış huriler tabii.

kutsal kitapta cenneti karılı kızlı tasvir eden bir allah'a inanıp, dekolteli turistleri görünce hicap duyan insanları siz de naif bulmuyor musunuz?
  • her zaman olduğu gibi büyüklerimizin beyanlarını ciddiye aldım ve bir nefeste koşarak sultanahmet'e gittim.

oraya ulaştığımda derin bir sessizlik vardı. saatin sabah 5 civarı olduğunu o anda anladım.
    beklemeye başladım.

saat 7 civarında hala bir meme görememiştim. gergindim.
    saat 10 oldu; yanımdan mini etek giyen ve ispanyolca konuşan 2 kadın ve ingilizce konuşan 1 çift geçti; ama meme yoktu :(

artık kızmaya başlamıştım.
    saat 13:00 civarında artık bir meme görmeye kararlıydım. isveçli olduklarını tahmin ettiğim iki kadının yanına giderek. "i want to see breasts" dedim. "fuck" dediler. çok daha kızdım.
    karnım acıktı, yemek yedim. meme görmeye ihtiyacım vardı.
    bütün gün bir oraya bir buraya koşturdum. arada sahile vurdum kendimi.
    ayasofya'nın önünde, "allahın izniyle burası bir gün cami olacak" diye haykırdım.
    bir ara uzaktan bir polisin bana kötü kötü baktığını hissettim, sonra allahın selamını verdim; uzaklaştı.
    saat 21:00 sularında artık delirmiş bir biçimde "breasts" diye diye sultanahmet sokaklarında dolaşmaya devam ediyordum.
    bir ara kendimden geçmişim.

gözlerimi açtığımda sarhoş, 40 yaşlarında ve ingilizce konuşan bir kadın yanıma yaklaştı. üzerindeki askılı bluzu kaldırıp bana memelerini gösterdi, kahkaha attı ve arkadaşlarının yanına giderek uzaklaştı.

gülümsedim. "hocam haklıymış" dedim.
    kalkıp evime döndüm.
  • yazarın mini etek giyen erkekleri karanlıkta kadın zannetmesidir. şimdi o düşünsün.
  • akabinde bir facebook grubu kurmuş ve ;

"lütfen "how can i go to sultanahmet" diyen turistlere yol göstermeyin, hemen cilveleşiyor ve size memelerini gösteriyor. ağzınıza giren memelerden dolayı nefes alamıyor ve ölüyorsunuz."

mesajlarını göndermeye başlamıştır.

muhteşem bir demeç.
  • sabah erekte olmuş pipisini abileri görmeden soğuk suyla yıkayan şakirt beyanıdır.

(bkz: am mı lan o)

http://www.swfcabin.com/swf-files/1286547398.swf
  • milli gazete yazarı mehmet şevket eygi'nin son beyanatı. kendisi bursa emniyet müdürünün ali osman kaya'nın her çalının dibi yatak odası gibi söylemine arka çıkmak istemiş.

sorarım arkadaşım size ne kime ne? siz iğrenç salyalarınıza hakim olamıyorsunuz diye insanlar canının istediğini giyemeyecek mi?
    bakma sen de allah allah. müslümanlık taslıyorsanız alın size müslümanlık;

“mü'min erkeklere söyle, gözlerini harama bakmaktan sakınsınlar ve iffetlerini korusunlar. onların tertemiz kalmalarını en iyi sağlayacak olan budur. allah onların yaptıklarından haberdardır.” (nur 30)

http://gundem.milliyet.com.tr/…/1534886/default.htm
  • yalan.. ben gittim, gözükmüyordu. gözükse bilirdim yani. ha aradan geçen zamanda bir değişiklik olduysa da haberim yok. kontrol edenler ses versin, bilelim. meme var mı lan orda?

bir de az ciddi bir şey söyleyeyim. memleketteki ve hatta dünyadaki islamcıların mühim bir kısmı psikiyatrik tedaviye muhtaç. bu kadar aklı şeyinde başka bir topluluk görmedim ben. onun memesi görünüyor, beriki ötekini ağzından öpmüş, saçından tahrik oluyorum, açık giyinen kadınlar erkeklere zulmediyor, öldüyse o kadar mı öldü 6 saat daha idare etsin falan... lan az başka işlere bakın. bu ne manyaklıktır abi? inci'de yok bu kadar cinsel içerikli muhabbet.

ifadenin sahibi diyor ki bir de :"istanbul'da birtakım çağdaşlar otobüslerde, tramvaylarda, sokakta, parkta herkesin arasında öpüşüyor, cilveleşiyor. böyle şeyler bizim dinî ve millî terbiyemizle uyuşmaz."

aga uyuşmuyorsa yapma. adamınkine uyuyor demek ki. çözemediniz hâlâ ama aslında basit mevzu. öff...
  • aynı yazar demiş ki;

"...birtakım çağdaşlar otobüslerde, tramvaylarda, sokakta, parkta herkesin arasında öpüşüyor, cilveleşiyor. böyle şeyler bizim dinî ve millî terbiyemizle uyuşmaz."

evet, bizim dinî ve millî terbiyemiz şöyle;

küçük yaştaki (hesap soranı olmayan, bazen engelli) kız çocuklarına kıçının kılları ağarmış ihtiyar heyeti tarafından topluca ama sırayla defalarca iğfal,

korunmasız, kimsesiz, aklı başında ebeveyni olmayan küçük yaştaki erkek çocuklarına, hamile kalma korkusu olmadan, gönül rahatlığıyla ! mahalleli esnaf ! amcalarca, insaf dedirten ve utanmaksızın yapılan cinsel istismar,

mahallenin dul veya boşanmış kadınlarına, sanki onları tatmin etmek millî görevleriymiş gibi ! her yaştan erkek tarafından yapılan taciz,

bu dul veya boşanmış kadın kendilerine vermeyince ! orospu yaftası yapıştırmak,

aynı dul veya boşanmış kadının, kazara sevebileceği / sevilebileceği bir erkekle, yeni bir yuva kurabilme ihtimali içeren, hayatını birleştireceği türden bir yakınlaşması etrafça görüldüğünde, yine kendilerine vermediği için ! orospunun feriştahı muamelesi yapmak,

sokaktaki istisnasız tüm kadınları bakışlarla taciz hatta tecavüz ve iğfal etme özel yeteneği ile yıldırmak,
    hele ki tesettür içinde değillerse hak ediyor zaten orospular de mi ?

aile içinde ensest baskılar...

örnekleri çoğaltabilirdik ama midem bulandı !

evet, terbiyemizi hep bu memelerini açtığı söylenen ama nedense bunca yıldır göremediğim edepsiz kadınlar, cilveleşen ahlâksız çiftler bozuyor.

yoksa son derece mazlum, hayâ sahibi, bırak harama uçkur çözmeyi, bakmaktan bile imtina eden erkek güruhuna sahibiz elhamdülillah millî olarak.

he canım.

ne gözlüğü kullanıyorsan o memeleri görmek için, ben de alayım.
  • doğma büyüme bir sultanahmet'li olarak, katılmadığım gözlem. özellikle son 3 yıldır, s.ahmet'teki kadınların bırakın memelerini, burunlarını bile göremiyoruz.

(bkz: istanbul'u arap turistlerin istila etmesi)
hesabın var mı? giriş yap