• sumeyye uc bes lazimdan nerelere geldi valla. babasiyla toplanti toplanti geziyorlar... maasallah nereden nereye, hepsi ustun yeteneklerinden, aile torpili hic yok.
  • koca bir halkin babasina karsi oldugu kadin.
  • erkek arkadasi oldugu iddia edilen kisi ile beraber cekildigi fotograflar sunlardir. bu fotograflari abd'de ve turkiye'deki bircok internet sitesinde mahkeme karariyla sildirmis.

(bkz: http://jonturk.com/…r-turkiye-basbakaninin-kizidir/)

edit: link bazen acilmiyormus. direk fotograf linki.
    http://jonturk.com/…tent/tava/2009/11/sumeyye42.jpg
    http://jonturk.com/…tent/tava/2009/11/sumeyye43.jpg

edit 2: kizin erkek arkadasi olup olmamasiyla hic sorunum yok, hatta keske hep boyle goruntuler verse. sadece ben fotograf linki koydum. kizi elestirdigim yok yanlis anlasilmasin. fakat verdigim linkteki sayfada cok sacma yorumlar varmis, simdi onu farkettim, o yorumlarin benle ilgisi yok, o sayfanin kimin oldugunu bile bilmiyorum ama cok aptal yorumlar var. kizin sevgilisiyle fotografinin oldugu baska sayfa da yok ama.
  • sevmediğim bir kız. sebebi ise niteliksiz tavırları.

amaaa, konu amerika'da sevgilisi varmış, yok sıkmabaşmış muhabbetine gelirse sinirden zıplarım. size ne arkadaşım sevgilisinden ya da tesettüründen? bir atamadınız üzerinizden şu zihniyeti. kadınları "sevgilisi var" gibi gayet normal hatta güzel durumlarla hedef noktasına koymak tam anlamıyla sığlıktır.

fakat bunun dışında lükse düşkünlüğü, her seyahatin her toplantının ortasına düşüp daha ne sesini ne fikrini duymuş olmamamız bir sorundur. ama kadınları cinsiyetleri üzerinden yıpratmanız inanılmaz derecede çirkin.
  • sevgilisi tabi olacak yahu. onun da hormonları var.

hatta insanın bir sevgilisi olması iyidir. bir hanımın sevgilisi olması hanımı güzelleştirir. cildini bebek poposu gibi yapar, adet ağrılarını azaltır. yani velhasıl allah herkese sevgili nasip etsin.
    bak işte o fotoğrafa ne de şirin gözüküyor orada bu hanım. senin benim gibi işte.

ama bir de türkiye'deki fotolarına bak. dağlar kadar fark var.

allah herkese sevmeyi nasip etsin.

ama bi not sümeyye , varsa, sakın ankarada metroya sevgilinle gitme. adamı sinir ediyorlar.
  • beyin kıvrımlarına tayyip hastalığı sirayet etmiş insanlarca, özel hayatı ortalığa dökülmeye çalışılan insan. arkadaşım yüzbinler niye çıktı sokağa? tayyip, insanların yatak odasına girdiği için çıkmadı mı? kürtaj hakkına, kaç çocuk yapacağına, sevgilisiyle öpüşmesine, içki içmesine sürekli karıştığı için özel hayata, gündelik hayata müdahale ettiği için rahatsız olmuyor muyuz?

başbakanın kızının özel hayatını sözlüğe taşımak bayağılığını göstermekle, tayyip efendi'nin tavırları arasındaki benzerliği göremeyecek kadar körleştiniz mi? insan karşı çıktığı şeyleri niye kendi enstrümanı haline getirmeye çalışır? insanlar, ki bu insan ülkede geniş tabanlı bir muhalefin hedef aldığı başbakanın kızı dahi olsa, hususi hayatlarını diledikleri gibi yaşama hakkına sahiptir ve bu, hiçbir surette senin muhalif olduğun başbakana karşı muhalefet aracı haline dönüştürülemez. farklı platformlarda, haftalardır yeni bir muhalefet dili aramaya çalışan çapulculara hakarettir bu.

tayyibizm, halkın tamamına sirayet ederse, işte biz o gün tükeneceğiz.
  • kendisinin tecrübesi nedir, nerede okumuş ne yapmış bilmiyorum normalde o konumdaki kişi ile ilgili bilgi sahibi olmam gerekirdi eğer gerçekten donanımlı olsaydı. oysa ki başbakan danışmanlığı yapan bir kişi ağır donanımlı olmalı hatta başbakandan daha vizyonlu olabilmeli ki danışmanlığını yapabilsin. aldığı para şu bu falan boş, kim gelse alacak o parayı da önemli olan işini yapması yapabilmesi ama bence yapamıyor.

mevcut yönetim şeklimizi düşündüğümüzde, bir başbakanın danışmanları milletin her kesimini temsil edebilecek düşüncelere sahip olan insanlardan oluşmalı ki başbakanın şartlı görüşlerinden uzak ortak kararlar alınabilsin. ama bizim mevcut model daha çok hanedan gibi görünüyor buradan.
  • sevgilisiyle ağaç kovuklarında takılmasını tasvip etmediğim insan.
    (bkz: adamın gol diyo)
  • (bkz: kadin)
    (bkz: mi)
    (bkz: kiz)
    (bkz: mi)
    (bkz: bilmem)
hesabın var mı? giriş yap