• okuduğunu anlamadan mesaj yoluyla hakaret eden gereksiz bir sözlük yazarı.
  • bu kendisini cadı sanan kezban, normalleşmenin plansız yapıldığını eleştiren ve salgının yazın da devam edeceğini yazdığım entryden sonra bana özel mesaj yoluyla hakaret ederek hadsizlik yapmıştı.

çok bilgili ve araştırmacı söz konusu arkadaşa göre; yazın salgının önü kesilecek ve normalleşme yaşanacaktı : )))

bana yazın kesileceğini yazdığı mesajdan ve küfürlerinden sonra; salgın başta suudi arabistan gibi 50+ derecelik iklime sahip coğrafyada, yaklaşık iki ay içerisinde 300.000+ enfekte ve + 4.000 ölüm olmak üzere sıcaklık falan dinlemedi, tüm hızıyla etkisini göstermeye devam etti ve ediyor.

daha hindistan, florida, mısır, avustralya, israil ve bizim ülkeyi saymıyorum bile.

ee cadıcık? kim haklı çıktı şimdi? böyle o küçük sövgüler saçtığın ağzına tıkarlar işte.

ciddiye alınacak biri değil, klasik muhalif çomar profili.
  • (bkz: avmdeki bir garip video cekme kavgasi)baslıgındakinbir aileye saldıran iki tane kezbanusu elestirdim diye özelden hakaret eden, aile terbiyesi ve medeniyet yoksunu bir sahsiyet.

kendisini ilgilendirmeyen bir konuda bu kadar terbiye sınırlarını asıp terbiyesizlik sınırlarına giriyorsan acaba videodakilerden biri kendisi ya da yakınımı diye düsünmeden edemedim. baska yazmayın, engel kotamı doldurmak istemiyorum demenize ragmen car car videodaki kezbanuslar gibi kafa mikiyor. yapacak bir sey yok, engelledik yazdıklarını okumadan.
  • (bkz: #69011836)
    sorularını beğendiğimiz yazar.
hesabın var mı? giriş yap