• türkiye'de şu adam gibi iki üç kişi daha olsa ülke daha çok yaşanabilir bir yer olur.
    edit: adamın dolandırıcı olduğu iddia edildi rıza baba (bkz: #107566252)
  • muğla'da hayvanlara mükemmel bir yuva yapmış kişi. takdir edilesi işlere imza atıyor. daha fazla hayvanı kurtarmak için bir projesi olduğunu söyledi. umarım projelerini hayata geçirmekte başarılı olur.
  • yardıma ve bakıma muhtaç hayvanları sahiplenip, onları iyileştiren ve sokakta gördüğü bütün hayvanlara elinden geldiğince mutlu etmeye çalışan bir youtuber. izlemeye doyamıyorum kendisini, muhakkak her gün bir kaç videosunu izliyorum hatta reklamları asla atlamıyorum. kendisi sadece mama bağışlarını kabul ettiği için youtubeda verdiği reklamları olabildiğince atlamamaya çalışıyorum.

şimdilerde muğlada bahçeli bir eve yerleşmiş ve devamlı olarak baktığı bütün hayvanları oraya nakil etmiştir. sincaplar için hazırladığı alan ise en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür. mükemmel bir adam, hangi hayvana denk gelse çok güzel diyaloglar kuruyor. umarım aboneleri milyona ulaşır da daha çok cana eli dokunur. o ve onun gibi mükemmel insanların artması dileği ile.
  • muğla'daki yeni yaşamında başarılar dilediğim youtuber.. kendini sıkı bir hayvan sever ve engelli hayvan koruyucusu olarak tanımlayan ben, her defasında bu adamın yaptıkları karşısında utanarak da olsa şapka çıkarma ihtiyacı hissediyorum..

şefkat ve merhamet kuyumcusu, adam mayası..

video yorumunda yazdım gerçi, fakat karameli çok özledik tayfun bey.. bir video istiyoruz, acil olarak..
  • edit: insanların hayvan sevgisi üzerinden hayalkırıklığı yaratmak hiç olmadı be. bu hikayenin böyle bitmesi çok üzücü. demek ki neymiş kimseye bir anlık bile olsa tamamen güvenmemeliyiz bu da bize ders olsun.

tayfun abimiz akçay'da olduğunu belirttiği bir videosunda ekşi sözlük platformunu okuduğunu söyledi. buradan da çoğu insanın videolarını takip edip video atsa da izlesek diye beklediğine eminim.

sosyal medyayı amaca yönelik en doğru şekilde kullanan nadir değerli insanlardan bir tanesidir. özellikle youtube gibi video platformlarını takip eden yaşı küçük kardeşlerimize evde veya okulda verilmesi gereken bu hayvan sevgisini, sorumluluğunu, merhameti ve yardım etme duygusunu onlara çok güzel aşılıyor.

tüm bu güzel çabaların için sana çok teşekkür ediyorum. umarım başlattığın bu güzel projelerle nice insanların kalbine dokunup, ülkemizde yapılan hayvan eziyetlere bir son verebiliriz.

kalbi güzel, düşünceli, ponçik'in, duman'ın kadif'in, bonibon'un ve nice diğerlerinin aralarında paylaşamadığı güzel abimiz.
  • inanılmaz bir hayvansever,süper bir insan.bu adam sayesinde hayvan korkumdan kurtuldum,gidip sevebiliyorum.linki koyayim şöyle gidin bakın inanın beğeneceksiniz.
    tayfun demir'in youtube kanalı

edit;adam dolandırıcı organ kaçakcısı falan çıktı aman sakın böyle benim gibi herkese direkt iyi gözüyle bakmayın :)
  • kendisini uzun süredir severek takip ederim. videoları çok güzeldir ama nacizane bir fikrim var. videoları gopro (+ kafa bandı) ile çekmesi onun için daha iyi olur diye düşünüyorum. konserve mamalarını açarken bir elinde telefon ile çekim yapıyor açarken zorlanıyor kafa bandına takılmış gopro ile rahatlıkla iki eliyle konserve açabilir güzel çekimler yapabilir.
  • youtube çöplüğünün içinde parlayan bir abimiz.
    engelli hayvanları koruyup kollaması ve ilgilenmesiyle dünyada iyi insanların da olduğunun bir kanıtı. yalnız son videoda bataklıktaki köpeklerin hala sahiplenilmemesine biraz içerlenmiş. kendine akıl vermeye çalışan bilmişlere de cevabı yapıştırmış.
    uzun süredir takip ediyorum, videolarını izleyince ülkeye ve dünyaya bakışım bir anlık olsa da değişiyor, iyileşiyor.
    üzülme tayfun abi bir seneye işe başlıyorum ben de sahiplenirim bundan sonra.

edit: vay anam vay neler dönmüş serhat ya. bundan sonra anamıza babamıza bile güvenmememiz gerektiğini gösteren dolandırıcı ve organ kaçakçılığı yapan tehlikeli bir insan olarak tanımı yapılabilir. tam bir çakalmış.
  • aylardır tedavi ettiği baktığı saksağanına veda etmiştir.
  • tedavi ettiği, evinde baktığı ve aylarca vakit geçirdiği zeytin ismini verdiği güvercini doğaya saldıktan sonra onu saldığı yere gitti ve zeytin'i gördü. zeytin de onu tanıdı. işte o anlar...
hesabın var mı? giriş yap