• (bkz: çok fena şekilde sikiş döndüğü düşünülen yerler)
    otomatik düzeltme kurbanı ben.
  • bugün gündeme gelmesi gereken mesele. 2019 yılının projesinin ihalesi yapılmamış. nerede yapılacağı meçhul. bugün hala 250 bin ev dağıtıyor beyim.
  • bizim millet balık hafızalıdır. bugün yaygara koparıp büyük proje diye sunulan şey aslında 2019 yılında da vardı. çabuk unuttuğumuz için bişey sanıyoruz. bu sözde büyük projeye başvurmak isteyenler 2019 yılındaki başvuranları referans alabilir. birçok yerde çivi bile çakılmamış. siz hala bu iktidarın size ucuz ev vereceğine inanıyorsanız çok safsınız. bir ihtimal göstermelik olarak bir kısım insana daire verilir, sırf seçim öncesi propaganda olsun diye.
  • hayatin anlami beton yiginini sahiplenebilmeye indirgendi ya, helal olsun ne diyeyim. eskiden gucu elinde bulunduranlar kirbacla insanlari koleler haline getirirdi. simdi kirbac yok, zorbalik yok, insanlar kole olmak icin birbirleriyle yarisir hale geldi.
  • maltepe projedinde mma artış fiyati, sabit taksitin kalkmasi.. bu kadar kahpelik görülmemiştir
  • benim anlamadığım evlerin teslim tarihi yok, sadece ilçeler belli.

evler ne zaman teslim edilecek en önemlisi de bu olmalı bence, dar gelirli gruplar hedeflendiyse bir an önce evi teslim almak isteyecekler ama ortada başlamış bir proje bile yok.

başvuru paralarını topla, çekiliş yap sonra çıkmayanların parasını 1 ay kullan geri iade et.
  • kuralari ertelenendir. şu virus zamani kanal istanbul ihalesini yapan adamlar sunun kurasini cekmiyor.

virus ayagina paralari guzel kullaniyorlar ama haaa... huloggggg
  • sözde alt gelirli ve orta gelirli insanları ev sahibi yapma yalanı ile büyük vurgun yapan toki doymamış olacak ki 50 bin konut olan projesini 100 bine çıkarmış.

(bkz: yiyin efendiler yiyin)

100 bin konut başvuru

reis

proje listesi

başvuru hakkı kazananlar liste
  • taksit ödemeleri sözleşme imzalanmasını takiben başlayacak olan projedir. konutlar teslim edilene kadar insanlar hem kira ödeyecek hem de kredi taksidi. söz de alt gelir grubuna yönelik.
  • başvurumu e devletten yaptım ama başvuru ücretini nasıl ve nerden ödeyeceğim. bilen varsa yeşillendirsin.

edit: yardımcı olan herkese teşekkürler. başvuruyu yaptıktan birkaç saat sonra ziraat bankasından mesaj geldi. bu mesajda benim adıma açılmış bir hesaba ait ıban numarası vardı. oraya 1000 tl parayı eft yaparak gönderdim. birkaç saat sonra da ödemenin alındığına dair mesaj geldi. hasılı, beklemek gerekiyormuş sadece.
hesabın var mı? giriş yap