• vakt-i zamanında topkapı-eyüp minibüsüne biner binmez, adamın biri kalkıp bana yer vermişti. "allah allah, ne iş?" diyerek geçip oturmuştum.
    adam tepemde dikildi ben oturunca. bir süre sonra omzumda bir şey hissettim. ihtimal vermedim.
    ikinci-üçüncü defa aynı şeyi hissedince göz ucuyla baktım şöyle bir; tahminim doğruydu. adam koluma sürtünüyordu. o kadar kendinden geçmişti ki hatta, azarlamamı bile epey bir süre duymadı.

o günden sonra aylarca, hiçbir toplu taşıma aracında bir erkeğin yanına oturamadım. bir erkeğin önünde, yanında, yakınında duramadım. kendimi o kadar aptal ve aşağılanmış hissetmiştim ki, anlatamam.

bize bu gibi travmalar yaşatan erkekler var sokakta. o nedenle, kadınları suçlamadan önce bu tavrın nedenini sorgulamanızda yarar görüyorum.

her erkeğe sapık muamelesi yapılması elbette doğru değil. ama bizim yaşadığımız taciz travmaları da maalesef küçümsenecek boyutta değiller. bunu kastediyorum sadece.
  • masum türk erkeğini zan altında bırakan, sapık türk erkeğinin meydana getirdiği davranış biçimi.
  • sapık bir lezbiyenin yanına oturmasında problem olmayan kadındır.
  • toplum yasamina adapte olamamis insandir, cinsiyeti fark etmez, cahildir, kultursuzdur.
  • tercihidir saygı duyulur. asıl mesele toplu taşımada yanına erkek oturtmayan kadındır.

manisa otobüs terminalinden kırkağaç'a yolum düşmüştü bir zamanlar. minibüslerle gidiliyor. minibüse bindim tek boş yer bir kadının yanıydı.

oturmaya yeltendim, "bi bayan varsa o otursun" dedi. oturtmadı beni yanına. ya bir sonraki minibüsü bekliycem ama imkansız, acelem var.

kadına orada yahu şuursuz musun yanına oturunca tecavüz mü edicem sana desem minibüstekiler linç edecek.

1 saatlik yolu minibüsün merdiveninde geçirmiştim.
  • toplu taşımada yanına denk gelecek erkek büyük ihtimalle bacaklarını açarak oturacağı ya da çüküyle oynayacağı için doğru tercihte bulunmuş kadındır.
  • hayatının herhangi bir bölümünde toplu taşıma araçlarında sözlü yahut fiziki tacize uğramış olma ihtimali olan bir kadındır. hatta uğramayı bırak, yanında oturduğu erkek tarafından tacize uğrama ihtimalinin hissettirilmesi bile bir kadının sonraki yolculuklarında böyle bir tercihte bulunmasında etkili olabilir. ama pek tabii ki çok sevgili antisosyal, otuzbirci ekşi sözlük fareleri tarafından muhafazakar, kezban, gerici gibi sıfatlarla anılacaklardır. ulan sizin gibi obez, ruhsal problemleri had safhada olan sivilceli heriflerin yanına otururken ben bile tereddüt yaşarım kaldı ki kadınlar yaşamasın. geçiniz efendiler geçiniz.
  • kimsenin alnında sapık, tecavüzcü, tacizci ve fordçu olduğu yazmadığı için işini garantiye alan kadındır. sizin tipinizde bir şey yok, salak salak konuşmayın. burası isveç değil, bu gözler takım elbiseli laptop çantalı elemanın önündeki kadına arkadan değdire değdire yolculuk ettiğini, kadının fark etmesiyle linç yiyip otobüsten atıldığını gördü.
  • erkek sıcağına da oturmaz.
  • siz yanına oturduğunuzda rahatsız rahatsız hareketler yapar, sizi de rahatsız eder. teyze varsa bi problemin siktir git kalk ayakta dur lütfen, benimle ne derdin var? neymiş efendim, bir sürü yer varmış neden yanına oturmuşum. ters gidemiyorum amk, midem bulanıyor. potansiyel sapık muamelesi yapmak isterken, kendisinin 30 yaş büyük olduğunu unutup kendin sapık durumuna düşüyorsun, haberin olsun. daha da kapalı kadının yanına oturmuyorum, ölsem de oturmam.

siktirin gidin arabistan'a. yada kendi seçimlerinizin, inançlarınızın sonuçlarına katlanın. beni niye rahatsız ediyosun amk. elimde kitabım harry potter zümrüdüanka yoldaşlığı' nı 5. kez okuyorum. benden nasıl bir sapık çıkabilir ki?

sanki adriana lima lan. 55-60 yaşına gelmişsin. 1.60 boyun 85 kilon var. belki benim kadar torunların var, onları düşünüp şefkat duyacağına, kadın beni cinsel dengi olarak görüyor. bir de terbiyesizlik yapıyor.

cidden ayıp ediyorsunuz.
hesabın var mı? giriş yap