• bugün bir cenaze için trabzon'a geldim. forum avm denen yere girdim. birini beklerken.

awm'nin içinde türk yok. herkes çarşaflı, esmer sakallı, saygısız, barbar, iğrenç arap dolu. çoluk çocuk iğrençlik. saymıyorum neler yaptıklarını.

ey trabzon'da yaşayanlar. utanın. sizler milliyetçi falan değilsiniz. arapların kölesi olmuşsunuz.

size her yer trabzon değil size her yer arabistan.

edit: gezime devam ediyorum bazı fırınların tabelaları arapça. türkçe bir şey yazmıyor. sadece arapça. arapça restoran ismi de gördüm. yemeni house restoran.

dilenciler. arap köleleri, hizmetkarlari.
  • beter olsunlar. dilerim bu araplaştırma politikalarından en çok kendileri zarar görür.
  • trafik ışıklarındaki kırmızı ışığın 61 olan geri sayma saniyesini değiştirsinler artık kendini ayrıcalıklı sanan şımarıklar.
  • reislerinin de onların da canı sağ olsun.
    şota, annem ve teyzelerim haricinde sevdiğim trabzonlu yok.
  • topraklarını güle oynaya satan filistinliler geldi aklıma. çok gereksiz bir hatırlayış evet.

edit: satış olmadığı yönünde mesajlar geliyor. oğlum bi sakin lan ne bildiysek onu söyledik.
    filistin'de yahudilerin toprak satın alması yaz oku.
  • belliydi zaten ramazanda su içen kişilere saldırmalarından içlerindeki ''arap'' aşkları...

ama yine de gelişme var. adamlar 34 plakalı araç yakma seviyesinden, deve sidiği içme potansiyeline 5 yılda geldi. bakalım ilerde neler olacak ? izleyip göreceğiz...
  • iyi oldu ya kardeş kardeş yaşasınlar.
  • işgal dediğiniz şey benim bildiğim kadarıyla işgal edilenin rızası dışında oluyor. zorla…

trabzona hiç öyle bir hava yok. çoğu restoranta türk değil arap alıyorlar. insanlar evlerini araplara satmak istiyorlar, türklere satmaktansa. dükkan sahipleri arap müşteriyi el üstünde tutuyor….

özetle alan razı, satan razı.. işgal değil gönüllülük esasıyla araplar orada.
  • napsinlar satirla turist mi kovalasinlar? alan memnum satan memnun. dogasi guzel, yazlari serin ve yagisli diye geliyor adamlar. sanki rus ve ukraynalilar cok temiz, dogaya saygili, elit. ucuz diye geliyorlar iste arap nerede bulacak bu guzel ormanlari? ne yapalim yani biz de geri kalmis ulkeyiz, dovize ihtiyacimiz var. ege ve akdeniz kiyilarinin haline bir sey demiyorsunuz ama, bir tane agac kalmadi. bu eksiciler cok uyanik iste, bir tasla iki kus vuracaklar akillarinca. hem karadenizlileri hem araplari aradan cikaracaklar :) araplara islami hatirlattiklari icin, karadenizlilere de chpli olmadiklari icin dusmanlar. siz araplari asagi irk olarak gorup nefret etmeye devam edin de, getir goturunu yaptiginiz batililar da sizi oyle goruyor bilginiz olsun.
  • antalya ruslar tarafından işgal edilmiş olmuyor ama trabzon olunca konu hemen işgal felan, siz var ya çok zekisiniz ya.
hesabın var mı? giriş yap