• tampering with the codes to our existense.
    the blasphemy will take its toll.
    with blood on their hands, they alter our perception of reality.
    morticians clad in white seek their prey.

compassion is left behind.
    in their search for a controllable mind.

trespassing on sacred realms.
    sustaining the dying breed.

they will eradicate the features of man's weaknesses.
    delete, improve the versions of ourselves.
    try to cure us from the disease, we're dethroned and left to bleed.
    human nature's shedding skin.

we're all just shedding skin...

creating but bitter repercussions.
    we're disarmed of all control.
    with blood on their hands, they alter our perception of reality.
    morticians clad in white seek their prey.
  • ing. baskasinin arazisine izinsiz girmek.
  • 1970 tarihli, genesis'in tarzının oluştuğu albüm.
    tavsiye edilenler için
    (bkz: the knife)
    (bkz: white mountain)

1. looking for someone
    2. white mountain
    3. visions of angels
    4. stagnation
    5. dusk
    6. the knife
  • her dinleyişimde gözlerimi doldurabilen harika the haunted şarkısı, bak death diyorum, chuck diyorum anlıyorsun değil mi sayın rocker?
    (bkz: ağlamıyorum gözüme bir şey kaçtı)
  • ing&kısaca: sınır ihlali
  • outdoor spor ürünler satan ingiliz markası.
    uzun seneler önce markasını bilmeden modelini beğenip aldığım, montunu senelerce giyip halen giydiğimi görünce neymiş bunun markası ya diye araştırdığım, araştırdığımda da ismini cismini öğrendiğim montun markasıdır. senelerce ve halen giydiğime göre kaliteli ürünleri var sanırsam. şu sıralar bazı ürünleri ykm de, benim gördüğüm ilk kez satılmaktadır.
  • ayakkabıları (botları) ve eldiven tarzı ekipmanları oldukça kaliteli olan outdoor spor ürünleri markası. özellikle botlarındaki su* ve rüzgar* geçirmeme, sıcak tutma, tabanın kaymaması özelliklerinin yanında kanımca en önemli özelliği, oldukça hafif olması. yıllarca kaliteli denen markaların, takunya misali ağır ve konforsuz ürünlerini kullandıktan sonra, yürüyüş ayakkabısı hafifliğindeki modelleri ilaç gibi gelmiştir, tavsiye olunur.
  • nicolas cage ve nicole kidman'ın birlikte oynadıkları ilk, cage'in joel schumacher ile 8mm'den sonra çalıştığı ikinci film.
  • roket bir booka shade şarkısı.
  • nicolas cage'in ''kötü filmler serisi'' nin, son bulacağına dair izlenimler bırakan fragmana sahip film. bir kere daha hüsrana uğramamak dileğiyle...
    http://www.imdb.com/title/tt1674784/

edit: cage'in boktan filmler serisine eklediği son halka olmuş ne yazık ki! hep son bir şans vermekten bıktık artık kendisine, ama o bıkmamış sikko filmlerde oynamaktan...

imdb notu 5.3 çok cömert olmuş, malesef 3 puanlık film en fazla.
hesabın var mı? giriş yap