• türk erkeklerinin biraz kadınsı olmalarını dengelemek için yapılmış icattır. maksat, ortamdaki testosteron'u dengelemek olsa gerek.
  • türk erkeğinin sanki biraz kadınsı olması gibi bir şey.

minyon erkek mi olur ya hu? üçte ikisi minyon. enteresan. hehehe.
  • bu tespiti dile getiren veya dile getirebileceği sinyalini veren erkeklerle buluşan, görüşen türk kızlarına tavsiye vermemi gerektirmiş tespit...

sevgili bacılarım! bu erkeklerle görüştüğünüzde masaya kendiniz okusanız da okumasanız da bir adet tezer özlü romanını koyup, garsonun getirdiği sımsıcak papatya çayını yudumlarken kedi beslediğinizden ve en sevdiğiniz rengin mor olduğundan bahsederseniz; bunlar gibilerin kafasında oluşan erkeksi olduğunuz düşüncesini tamamen silebileceksinizdir.

bunu düşünenler aşağıdakileri de hiç "erkek" bulmadılar çünkü;

(bkz: tezer özlü okuyan erkek)
    (bkz: papatya çayı içen erkek)
    (bkz: kedi seven erkek)
    (bkz: en sevdiği renk mor olan erkek)

sizlere güveniyor, papatya çayınız için afiyet olsun dileklerimi şimdiden iletiyorum. afiyet olsun!
  • turk erkeginin kadin gibi olmakla "araniyor" olmayi ayird edememesinin sonucu olabilir mi?

(bkz: sanki tespit yaptim)
  • kadin haklarini olumune savunacak bir kadin olarak sanki kelimesinin fazla kaldigini dusundugum ve cok cok hakli buldugum onerme.

ay ben etek giymem, ay ben hayatimda kirmizi ruj surmedim, topuklu ayakkabi mi? rahat edemiyorum yakin cevre hatunlardan siklikla duydugum nidalar. ayrica isveli, cilveli olmaktan da bilincli kacinmiyorlar, zaten o sekilde yetismemisler.

tabi sebeplerine gelince, sokakta taciz edilmek, yuzune guldugun herkesin verecek sanmasi, cok suslu gezince hatunlar arasinda bile acayip karsilanmak, etrafinda cilveli cilveli konusup istedigini yaptirmanin adinin orospuluk yapmak olmasi olarak kisaca ozetlenebilir.

ayrica feministlerin ve kadin aktivistlerin de erkekler ile boy olcusebilmek icin erkek fatma tavri ve kiliginda dolasmasi da cabasi.
  • biraz da doğumundan ölümüne kadar ''dişi'' olmasına izin verilmemesinden kaynaklanır. dişi olmak ayıp bu memlekette ne yazık ki. eski düzende, bir evde on kişiye bakan kadın; anadolu'da çapa yapan, yaylalara çıkan kadının ''kadın'' olmaya pek de fırsatı kalmıyor malesef. herkesin de belli başlı şehirlerde yetişmediğini göz önüne alırsak, bu ortamda yetişen her kızın biraz da erkek olması doğal.

böyle her ortamda türk kızı, türk erkeği muhabbeti yapılıyor, yapıyoruz da. işin biraz da gerçek noktalarına da bakmak lazım. yoksa gönül ister ki soğuk diyarların güzel kızları, yakışıklı oğlanları ile dolsun memleket.
  • erkeklerin daha özgür olduğu toplumda yetiştikleri içindir.
    daha özgür bırakılmak ve saygı görmek adına bıyık bırakırlar.
  • kadin, erkegin olmadigi yerde erkeklesir.
    hayatta kalabilmesi icin bu kacinilmazdir.

erkegin, kadinin olmadigi yerde kadinsilasmasinin bir aciklamasi yok.
  • dubai'ye yapılacak olan bir ziyaret sonrasında haklılığı net bir şekilde görülecek önermedir.

dubai'de yol kenarlarında bekleyen simsiyah çarşaflara bürünmüş, bir tek gözünün ucu görünen kadınları görürsünüz. "vah vah! ne yapmışlar kadınlara" dersiniz.

taa ki kadın yürümeye başlayıncaya kadar. elleriyle çarşafı uçuşturuyora uçuştura yürüyorlar. memeler nonnik nonnik, kalçalar hoppidik hoppidik.

ekipteki kız dayanamadı, " ben kadınsam bunlar ne, bunlar kadınsa ben neyim"

yanıt veriyorum:

dubai'li kadınların yanında temel reisin sevgilisi safinaz gibi duruyordu.

bunun biraz da çarşaftan çıkmanın bedeli olduğunu düşünüyorum.

evet türk kadını çarşaftan çıktı ama çarşafsız dolaşmanın iffetsizlik olmadığını vurgulamak için cinselliğini törpüledi.

hani gazetelerde ara ara 19 mayıs gösterilerine katılan şortlu kızlar yayınlanır.

evet şort serbesttir ancak kızların sabun dışında başka bir şey kokması yasaktır, takı yasaktır, makyaj yasaktır, o yasaktır, bu yasaktır.

belki de şu yeni nesil türbanlılar, baş örtüleri ile yeniden dişiliği keyfediyorlar.
hesabın var mı? giriş yap