• bende bu akşam 10. gb internet kazanan şanslılar arasındayım...
  • bugun duyup denedim, 1 ayligina turkcell hatlara 10.000 dk sinirsiz konusma kazandim. internet beklerken ne cikti...*
  • 10000 dk veren hede. tamam ama arkadaşım biz 500 dk bile bitiremiyoruz. 10000 dk herhalde çağrı merkezindeki 1 müşteri temsilcisi bile konuşmuyordur.

10 gb vereydin iyiydi.

edit: 2. haftada 1000 sms verdi 1 haftalık.
    edit2: 3. haftada da 1000 sms verdi. yeter ulan bi 10 gb kazanamadık.
  • 10 gb internetimin üzerine bir 10 gb daha eklemiş hediye dağıtım zamazingosu.

bekle beni cern'deki 300 tb'lık veri
  • kurumsal hat sahibi olmama rağmen 10 gb internet kazanmama sebep olan kampanya. aferin turkcell! bana böyle kampanyalarla gel..
  • ekran çözünürlüğü düşük telefonum yüzünden kullanamadığım şey (bkz: nokia xl)
    edit: çözünürlük sorununu düzeltmişler ama şimdi de 3g sim karttan dolayı kullanamadığım kampanya
  • 10 gb internet verdi. tam da evdeki akk'ye girmişken bağlasam mı diye düşünüyorum ama püff kim uğraşacak (masaüstü pc)
    yalnız kazandığım 10 gb hesabımda görünmüyor. onu orada görmeden kullanmam ben bu 10gb'ı.
    bi de öncelikli olarak hangi paket kullanılacak belirsiz. kesin tcell önce kendi paketiniz bitecek sonra bunu kullanacaksınız diye kural koymuştur :)) malum ek paketlerde böyle yapıyor ve ay sonunda aldığınız ek paket gelecek ayda çöp oluyor.
    ha bi de bi baz istasyonu yanına gidip 4g ile torrent indirmeyi planlıyorum. 14 gb'lık spin city dvd ripini gördüm geçen. aybaşı gelsin indiririm diyorum güzel olmaz mı? 10 dk da biter bütün hediye paket :)
  • hayatlarının daha başındaki çocukların, belki de bir daha geri kazanamayacakları güven ve mutluluklarının kaybının sorumlularına sponsor olmaktan gocunmayan, utanmayan bir şirkettten kazanmayı övmek .....

tanım: bir gsm operatörü kampanyası.
  • tam da bir önceki entrymde dediğim gibi... tcell'e güven olmaz. dikkatli okuyun da bir tarafınıza girmesin beleş 10gb kazandım derken.

http://www.turkcell.com.tr/…/salla-kazan-kampanyasi

"internet erişim noktası, blackberry cihazları tarafından kullanılan blackberry erişim noktası ve 3g netbook, notebook ve usb modemler tarafından kullanılan mobil genişbant (mgb/mgbs) erişim noktaları paketlere dahil değildir"

ayrıca
    "turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (ım ve voıp), internet paylaşımı (tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (p2p) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar."

not: bu arada hesabım'da göründü 10 gb ama öncelikli hangi veri bitecek ve son kullanma tarihi görünmüyor halen.
hesabın var mı? giriş yap