şükela:  tümü | bugün
 • 1. olağan genel kurulunu bugün ankara'da yapmış olan sportif kurum

  "1991 yılında vücut geliştirme federasyonu olarak kurulmuştur.
  1997 yılında da fitness branşının federasyona bağlanmasıyla ismi vücut geliştirme ve fitness federasyonu olarak değiştirilmiştir.
  2002 yılında bilek güreşi branşının federasyona bağlanması ile federasyon faaliyetlerini vücut geliştirme, fitness, bilek güreşi olarak 3 branşta sürdürmektedir."
 • tam adı "türkiye vücut geliştirme, fitness ve bilek güreşi federasyonu" olan kurumdur. web sitesinden "dopingin zararları", "sağlıklı beslenme", "düzenli egzersiz", "faaliyet programı" gibi bilgiler edinmek mümkün. lakin web sitesine erişmek için bile en az yarım saat geçirmemden mütevellit bu sporun türkiye'de niye bu denli az geliştiğini anlayabilmek mümkün.
 • tam adı türkiye vücut geliştirme, fitness ve bilek güreşi federasyonudur.
 • spor federasyonları arasında en kötü yönetime sahiptir desem yeridir. internet sitesi tam bir fiyasko. taekwondo ve judo federasyonları ile hiç bir konuda kıyas edilemez şekilde geride.

  ayrıca şu bilek güreşini de ayırın artık. senelerdir ikisinin ayrılacağı konuşulup duruyor, zaten siteye baktığınız zaman göreceksiniz vücut geliştirme açık ara daha aktif.
 • türkiye'de ki en kötü yönetilen ve halka ulaşamayan federasyondur. internet siteleri gerçekten rezalet. duyurular zamanında yapılmıyor. bir antrenörlük kursu açılıyor ve başvuru süresi üç gün. hemen sonra da kurs başlıyor. duyurulduğu tarih ise başvuru süresinin son günü. en kısa zaman da kadroların elekten geçirilip liyakata göre yeniden düzenlenmesidir temennim.

  ayrıca 1.500 tl kurs ücreti nedir. 60 kişi katılıyor ve 90.000 tl para demek her kurs için. bu kadar parayı neredeyse hiç bir federasyon istemiyor. ayıptır ayıp.