• abidik kubidik yerli diziler yaptırmaya harcayacağı parayı daha kaliteli şeyler yapmaya harcayan kanal. abidik kubidik yerli dizi yapmaya para harcayan kendini bitirmiş kanal için (bkz: fox tv)*. fatih ürek'li sabah programına hiç değinmiyorum ama.
  • bir de sözlükte başlığına bakınca konulu videolar kısmında nuran sultan videosu çıkıyor. o videonun 19. saniyesinde okan'ın ve işitme engelliler için bulunan bayanın solundaki adam benim lan. valla.

programlarına seyirci olarak gidecek varsa 0212.304.88.37 i aramaları yeterli.
  • erkan tan nedeniyle sabahları çekilmeyen kanal.

konuğunun konumuna göre bukalemun olmakta kendisi.

iktidar mensubu, iş adamı vs olunca yumuşacık üslup, çanak soru; aksi söz konusu olduğunda yerlerde sürünen bir üslup.

edit: gıcığım var harbiden.
  • (bkz: #28862528)
  • okan bayülgen sayesinde tekrar kumadamın aradığı tv kanalı..
  • gidik televizyon kanali.

ogle haberlerinde once abdullah gul'un 25 afrikali cocuga burs ayarlamasi haberini "bilen bilir gul hediye almaz" diye verdiler, sonra turkce olimpiyatlarini ballandira ballandira anlattilar, ustune de "muslumanlar hem din hem ifade ozgurlugu istiyor" diyerek belcika'da burka yasagi ile ilgili yapis yapis bir haber verdiler. anladim ki erkan tan halet-i ruhiyesi butun kanali ele gecirmis. cumleten gecmis olsun.
  • artık izlemediğim tv kanalı. gerçi ben hiçbirini izlemiyorum uzun zamandır.
  • mehmet nazif günal iş yapmak istiyorsa gerekli yerlere yağ çekmesi gerekiyor elbet; yoksa turistik tesis kurarken kullandığı yöntemler elinde patlayabilir. tv8'in yandaşlığına bu açıdan bakmak lazım.
  • kisa zamanda onu geceyarisi kusagi da en cok izlenen ve sosyal medyada en cok konusulan kanallardan biri yaptigi icin okan bayulgene yatip kalkip sukretmesi gereken tv kanali. znnimca bunu yapiyordur da.
hesabın var mı? giriş yap