• 105 kilodan 75 kiloya indim.

aradaki fark; 30 olmakla birlikte çok şeydir. hayatınız, her şekilde, kesinlikle pozitif yönden etkilenecektir.

30 kiloyu çok basit şekilde verdim. hem de diyet yapmadan.

burada detayları var;

edit.
  • 90 - 86
  • ergenlik döneminde aldığım kilolardır kendileri. çok aşırı yemek yemezdim ama nedense kilom vardı hala anlamam. şimdi daha çok yememe rağmen 15 kilo belki biraz daha fark mevcut.
  • 90 a kadar çoktım boy 175
    şu an 86 ya kadar düştüm ilk hedef 80 ikinci hedef 75
  • bundan bir sene öncesine kadar tartıda 77 kilodan fazlasını görmemiştim. bugün 96 kilo olduğumu öğrendim. nasıl kilo vereceğim hakkımda bir fikrim de yok. herkes az ye diyor ama açım. insan acıkınca yemek yediği için kilo almamalı. haksızlık resmen.
  • 28-30 kilo. 3 senede verdim. 2 senedir de almıyorum
  • 12
    11 ağustos editi :17
  • bir ay içinde 13-14 kadar kilo vermen gerekiyordu oysa sen zayıflamak şöyle dursun 12 kilo alıp 314 kiloya çıkmış olarak geldin buraya, ne diyorsun?

(bkz: younan nowzaradan)
  • 8 kilo.
  • 114,5 kg ile sınırları zorladım, artık yürürken belim ağrıyor ve iki adım gidince bile ter basıyordu. görüntüde standart bir obez iken bel bölgesi yağlanması sebebiyle gayet morbid'e doğru kapıyı açmış idim.

ama neyse ki, o dönem kardeşimin sayesinde tanışıp (ki o da 10 kilo verdi bu arada), hayatımda gittiğim en iyi diyetisyenle yolum kesişti (evet, defalarca denendi, kilo verilse de geri sekildi.)

önce deneme amaçlı başladım, ama hızla kilo verdim. 25 hafta sonunda toplam 20 kilo verdim (hatta şurada kendimi gaza getireyim diye aşamaları paylaştım) ve şu anda 94,5 kg olduğumdan haliyle yine biraz göbek kalmasına rağmen artık nispeten normal insana benziyorum, daha da önemlisi, ne belim ağrıyor, ne ter basıyor.

bir 10 daha verip, sonra biraz sabitleme moduna geçmeyi planlıyorum. benzer durumdaki herkese tavsiye ederim.
hesabın var mı? giriş yap