• ülker nasıl böyle bir şeyde yetkili olmuş hala anlamış değilim. vay be, dünya bu. neyin ne olacağı belli olmuyor.
  • bu küçük yaşlar yine 18 yaşından küçük karşı cinsle ilişkiye girmesi durumda belli şartlarda suç olmaktan çıkar. yoks 15 yaşındaki kız 40 yaşındaki adamla kendi isteğimle birlikte oldum dese bile adamı içeri alırlar.
  • insanların ülkelerinde "ne zaman insan olabiliriz" i düşünmelerinden ziyade yeniden gerizekalıklara kafa patlattıkları konu.
  • etiye göre cinsel ilişki için reşit olma yaşlarından biraz daha kakao oranı yüksektir.

edit üstüne zorunlu edit: başlık edit edilince espri bulmacaya dönmüş. 'ülkere göre cinsel ilişki için reşit olma yaşları' başlığına girilmiş bir entriydi.
  • amerika'da 15 yasinda kizladegil iliskiye girmek, kiz size sadece iftira atsa gotunuzde havai fisek patlatirlar
    (bkz: underage)

nitekim, entarilere guvenip cukunuzu salmayin diye katkida bulunacagim basliktir.

(bkz: yav he he)
  • wikipedia ya senin benim gibi insanların yazdığını unutmamak lazım.daha önce nice yiğitler telef oldu bu yazılanlara inanıp.
  • bunun neden pedofiliyle bağdaşlaştırıldığını anlamadım.

yaş sınırı 14 ise, misal 14 yaşındaki kızla 16 yaşındaki erkek çocuğun ilişkisi suç sayılmıyor. ki niye "suç" olsun?

ama senin 60 yaşındaki azgın lavuğun 16 yaşındaki kızlara saldırdığında bu pedofili oluyor. suçun dik alası oluyor. olmalı da.
  • (bkz: jailbait.avi)

(bkz: jailbait)
  • ülker çikolata yiyenlerin yaş ortalaması daha düşüktür.
  • amerika hakkinda bilgi verelim de cahiller kandirmasin milleti. amerikan polisi donem donem fake hesaplarla milleti tuzaga dusurur. 14yasindayim bu gece ailem yok , bana gelsene falan tarzi yazilar yazar belli ortamlarda. daha sonra da eve gelen arkadasi tutuklarlar. ıngiliz polisinin de sanirim boyle seyleri vardi. bu goruntuleri de yayinliyorlar ki. aha kiz buldum yasi onemli degil demesin insanlar diye .cunku bu bir suc.
hesabın var mı? giriş yap