• pelin'le buluşulur. uzun zamandır benliğin bir parçasıymışçasına yüzü sarıp sarmalayan sakallar daha henüz kesilmiştir ve "içeriden yeni çıktım, dünya almıyor beni" duyguları hakimdir. atkı buruna kadar çekili haldedir öte yandan.

n: pelin sakallarımı kestim ve hiç memnun kalmadım
    v: açsana
    n: açmam
    v: aç aç
    n: doğruyu söyleyeceksin
    v: tamam aç
    n: bak böyle oldu
    v: az votka vardır

çok güldüm, aferin.
  • vera "gözyaşları içinde öpüyorum sizi" lynn.
  • tatildeyken telefon edip entry siparişi vermesiyle de ayrı bir nam salmıştır ortamlara. bugün yarın döneceği için gecikmeden entry'i girmek uygun düşer:

"sözlükte eksikliği hissedilen değil yaşanan, 10 gündür online görülmemesiyle beraber gam, kasavet,* hasret, korku, delilik, veba ve tarot içerikli başlıkların şişmesine sebebiyet veren, dönüşüyle beraber türkiye'nin dünya havai fişek pazarındaki payını aslan payı kılacak, -sözlük yazarı ne kelime- şarkı sözü yazarı, roman yazarı."

(telefonda biraz cızırtı vardı, umarım kelimesi kelimesine yazabilmişimdir.)
  • $u an itibari ile alkollu olarak ortama dali$ yapan,
    rabbitweed - bira iceriz degil mi?
    veraynn - (sadece bakar)
    rabbitweed - (gider bira getirir)
    kadehlere konur bira
    rabbitweed - neye iciyoruz, haha kitlerim boyle
    veralynn - jackie chan'e icebiliriz
    veralynn - jack icmeyene de icebiliriz
    $eklindeki diyalog ile sinirsistemimi altust etmi$ sari$in.
  • sözlüğe bugün katılan yazar. guzel insan, sözlükte başarılar dilerim kendisine.
  • şaşırma eşiği vücudundaki alkol miktarı ile doğru orantılı olarak yükselen fırfırfırfır uçuşan kelebenk.

veralynn: mengus geldi. (5 saniye) aa aaaaa (5 saniye) a aahahah aahaha mengus gelmiş ahahaha

sonradan fark ettim ki 69uncu entryn ben olmuşum, allah bozmasın.
  • soupisgoodfood ile beraber elastiki turkce cumle kurma uzerine master yapmis, kucukken gec konustugunu tahmin ettigim, dolayisiyla acigini kapatmak icin canla basla mucadele eden pokemon cesidi.
  • çılgın ehliyet arkadası, aynı zamanda aldık ehliyeti ama gel gelelim ben daha bi kadame ilerleyememişken vera, taksim gecelerinin kıkırdak bünyesi, tiptronik şanzımanlı, kam mili traşlanmış, chip tunning in kralı yapılmış, fıstık yeşili tek kapı murat 131 i ile taa bakırköyünden bagdat caddesine namını duyurmuş, motor sporlarından hoşlanan gençlerin kalbini çalmıştır.
  • radiohead kanalinda ilginc bi sekilde tanistigim seker bi insan. (bkz: tombul)
  • gülümsemek için yalnızca adının geçmesi gereken insanmış vera hanım ben bugün bunu gördüm.
    her daim gülen, güldüren, eğlenen, "yeşil ve şişman" olduğu gün kendisine sadakat yemini edip kılıcımı dizlerinin dibine bırakacağım insan... yok... insan değil... bunu yapan insan olamaz zira.. başka bişey.
hesabın var mı? giriş yap