• belki kuku gönderilebilirdi :d
  • fiziki olarak çok mümkün gözükmüyor, ilerleyen zamanlar da belki renk görseli veya işitsel bir uyarıcıya dayanan ses imgesiyle beynimize sinyaller göndermek süretiyle bu işi başarabilirler,inanıyorum ve eved diyorum
  • (bkz: kokunun kodu)

yani telefonun içine bir dünya kimyasalı dolduruyoruz, herkes bir kitlesel imha silahı olarak sokaklarda dolaşıyor.

abim sen multinetle beslen, senin harcın değil bu işler.
  • (bkz: sabire meltem banko) bunu beğendi.
  • uzak mesafe ilişkisi mağdurları gelmiş :)
    kıyamam yazık ya.
    az daha sabredin arkadaşlar geceleri kısa süreli ışınlanma güncellemesi gelecekmiş.
  • türklerin arkadaşlarına osuruk şakası yapmaktan başka bişey için kullanmayacağı özellik olacaktır.

yazdım dursun. 20-30 sene sonra kalırsa gelip şukelayı yağdırırlar haklıymış diye.
  • whatsapp tan kuku gondermek diye okudugum ve ulan ne naif insanlar var diye dusunurken yarildigim durum.

(bkz: yaran yanlis okumalar)
  • yaz sıcağında otobüste giderken, antiperspirant,deodorant gibi icatlardan haberi olmayan şahısların koltuk altını gere gere gezdiği anda yayılan o kokuyu babanıza,annenize falan yolladığınızda sizi belki küçük şirin bir araba sahibi yapacak teknolojidir gençler.
  • o zaman başıma gelecek olay;

üniversite tayfam ile olan bir whatsup grubum var
    geçmişe dayalı 14 yıllık bir dostluk
    sadece erkeklerden oluşan bi ekip ve samimiyetimizi tahmin bile edemezsiniz.
    grupta herkes birbirini ossuruk/geğirme sesinden veya kokusundan tanıyabilir (tamam kabul ediyorum iğrenciz ama birbirimiz için yapamayacağımız fedakarlık yoktur).

eğer bu özellik gelirse olur olmadık yerde gönderilen ossuruk kokularından mahvolurum (smile)
  • aslında kısmi olarak vardır bu sistem

ses kayıt gönderme kısmına basıyoruz.
    telefona osuruyoruz
    gönderiyoruz
    karşıdaki kokuyu hissetmezse adam değilim.

geğirme de de işe yarayabilir ama osuruktaki kadar etkili olacağını sanmıyorum.
hesabın var mı? giriş yap