• (bkz: #70974154) 23 eylul 2017 fenerbahce besiktas maci'nin hakemi ali palabiyik'tan bahsederken sozu yine bir sekilde amerika'ya getirmis, ''abd'de yasadigini belli etmezse olecek'' hastaligina tutulmus yazarimiz.

sozlugun en kolpa ama en renkli kisiligi.
  • genelde yazar basliklarina pek entry girmem lakin bu elemani yeni kesfettim, adam tam bir bomba.

entrylerinin yuzde 90'in da boston'da yasadigindan, senede 110-120 defa uctugundan falan bahsediyor. yedigi, ictigi, giydigi ve kullandiklari ile ilgili anlatimi ve kullandigi dil harika. suphesiz kendini ve hayatini fazla onemsiyor. hatta bir miktar abarti oldugu bariz. dikkatli gozle okundugunda bazi entrylerinde trolleme amaci tasidigi acik.

ben yine de tarzini sevdim. eksi sozluk ciddi bilgi icerme zorunlulugu olmayan bir platformsa eger, boyle basarili trollemelere ben sonuna kadar varim...
  • kendisi kabin memurudur. maalesef yazdıklarının ilgi çekmesi için zengin ve itibarlı bir hayat yaşayan insan profili çizmiştir. böyle mutluysa sorun yok!
  • evinin arkasında orman var evet. 4-5 entry'dir okuyorum bunu, adamın evinin arkası orman beyler.
    iyi güzel yazıyor eğlenceli ona lafım yok ama evinin arkası orman ona göre.
  • öncelikle:
    (bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)

bu adam sakat. hem kafadan hem de bedenen. stephen hawking gibi tekerlekli sandalyeye mahkum. ve kendince bir hayal dünyası geliştirmiş. orada yaşıyor. vakti bol sandalyede oturduğundan... mercedese sl dersin hooop oturduğu yerden google, wiki, artık allah ne verdiyse... thy dersin o iğrenç ayakkabısıyla fotoğrafını gösterir, aklınca yine internet yoluyla bulduğu önemli kişilerle görüşmeler gerçekleştirir, bok de morfolojisinden girip gasilhanesinden çıksın...falan filan. öyle de bir deli.
  • entelektüel muavin.
  • severek takip ederdim ilk yazmaya başladığında. sonra amerika şöyle iyi böyle iyi falanlar gelmeye başladı, ok dedim. sonra en sonki amerikan başkanlık seçimleri öncesinde "trump gibi bir insan hayatta seçilemez, çünkü amerika çok mantıklı ülkedir, sistemi çok süperdir, trump gibi bir ruh hastası hayatta başkan olamaz" falan filan dediği bir sürü entry girmişti. seçimler oldu, trump seçildi. olabilir yani, herkesin büyük hayal kırıklıkları olabiliyor, bir şey diyeceğim olmazdı. ta ki bir kaç gün sonra entrylerine baktığımda bütün ne kadar "trump seçilemez çünkü amerika harika bir yer" yazdığı entrysi varsa silmiş...

kazanma hırsı ve kaybetmeye tahammülsüzlük böyle bir şey oluyor demek ki diye düşünmüştüm o gün. ekşi gibi bir yerde bile entry sildirtiyor adama. şirket patronu falan olmak için böyle bir karakterde olmak gerekiyor demek ki. işte bunlar hep hayat dersi.
  • abd hakkında yazdıklarına tahammül edebilirseniz çok komik bir tip aslında. okuyup okuyup gülmelik. ülkede yaşayan pek çok yazar tarafından defalarca ayar manyağı yapılmasına rağmen bıkmıyor, isveç ve coronavirüs hakkındaki başlıkta bile amerika övebiliyor. ben böyle bir şey görmedim. umarım amerikan hükümeti bu tuhaf arkadaşa madalya falan verir de hepimiz huzura ereriz. gerçekten çok istiyorum bunu.
  • kesinlikle bir youtube kanalı açıp unboxing videoları yapması gereken yazar.

her ne kadar kendisinin çirkin ayakkabı tercihleri zamanında alay konusu olmuş olsa da, bazı detayları "arkadaşlar kimtakar kanalıma hoşgeldiniz, bugün orman yanındaki evimin balkonunda havyar açıyoruz, bu arada da bakın pahalı saatim..." şeklinde paylaşarak muhteşem bir youtuber olabilir.

ciddiyim muhteşem olur. bize kalp de atar...
hesabın var mı? giriş yap