şükela:  tümü | bugün
  • ünlülerin ayak resimleri üzerine kolaboratif bir site.

http://www.wikifeet.com/
  • bir ayak fetişisti için iyi bir sitedir.

mesela benim için iyi bir sitedir. haftada bir iki kere severek ziyaret edilir... candır, canandır.
  • emma stone'un ayak konusunda birinciliği kimseye kaptırmadığı sitedir. bazen 2-3 saat bu sitede vakit harcıyorum ayak cennetine dalıp. böyle de illet bir insanım.
  • mükemmel arşiv, bulunmaz nimet. iyi ki varsın wikifeet.
  • avril'in ayaklarını tek geçtiğim cennet.
  • katalog suç kapsamında tib'in gazabına uğramış bu site de. aşması çok basit gerçi dns filtresiyle yasaklanmış fakat memleketteki haber sitelerinin ana sayfalarında çok daha nahoş pozları albüm albüm yayınlanan celebritilerin ayaklarına bakmak nasıl suç teşkil edebiliyor anlamak zor. milliyet, habertürk gibi sitelere direkt recm cezası vermek lazım bu durumda.
  • internetteki en yararlı sitelerden biri. sağ olun var olun wikifeet sakinleri.
  • sadece kadınların ayaklarını barındıran site. ben mesela manuel neuer' in ayaklarını görmek istedim, yok. bu cinsiyetçilik değil de nedir ?
  • kurucusuna her gece yatmadan önce şükür duası ettiğim muhteşem site. şahsıma ünlü hatunların merak ettiğim ayaklarını gösterdiği için bu siteye ne kadar teşekkür etsem azdır.
  • sadece kadın ünlülerin ayaklarını içerdiği için eksik sitedir.