şükela:  tümü | bugün
 • the chronicles of narnia'da peter pevensie rolünü üstlenmiş sarışın mavi gözlü kişilik.18 yaşında imiş.
 • bir zamanlar harry potter rolü için aday olup * seçilememiş kişi
 • 27 nisan 1987 sheepscombe, gloucestershire dogumlu, tam adi william peter moseley olan ingiliz aktor. 400 yillik bir evde buyumu$tur. c.s. lewis'in narnia serisinin filmle$tirilmelerinde, "the chronicles of narnia the lion the witch and the wardrobe" ile "the chronicles of narnia prince caspian" filmlerinde ba$rolde oynami$tir. serinin ucuncu filmi olan "the chronicles of narnia the voyage of the dawn treader"'in romaninda, filmlerde william'in canlandirdigi peter pevensie karakteri hic yer almasa da william'in bir gorunup kaybolmalik rolu olacaktir. narnia filmlerinden once, 2002'de goodbye mr chips filminde yer almi$tir, ancak ilk rolu, bir figuran olarak 1998'de, 11 ya$indayken, cider with rosie adli tv filmindedir.

  will moseley, ortalama bir oyuncudur, hatta biraz biraz kotu bir oyuncuya calar; gorunu$u kom$unun uslu oglu genel hatlarindadir, tabii burada bahsedilen kom$u ingiltere'nin home counties'inde ya$amaktadir, yerkoy'de degil. ote yandan, moseley gercekten zeki, yaptigi i$ten heyecan duyan, ustelik de iyi egitimli izlenimi veren bir genc. gelecegini ilgiyle takip edecegiz gibi geliyor.
 • tamam cok iyi bi oyuncu degil ama ogreniyor(bkz: ben ona resmen asigim)
 • ben barnes sebebi ile pabucu maalesef çabuk dama atılan oyuncu olmuştur kendisi.
  fakat narnia günlüklerinde canlandırmış olduğu peter pevensie karakterini oldukça başarılı bir şekilde sergilediğini düşünmekteyim. ayrıca elimizde büyüyen oyunculardan birisidir. (bkz: daniel radcliffe elijah wood ).

  bir de nedense sebebi bilinmez leonardo dicaprio'nun titanic'teki ergen hallerini hatırlatır bu arkadaşımız bana.

hesabın var mı? giriş yap