• panaromalarına izmit'i, hadi izmit'i geçtim değirmendere'yi bile eklemiş uygulamadır.

yarım saattir bizim evin orda dolanıyorum öyle.
  • google'ın tekel olmasının yıllardır bize neler kaybettirdiğini görmemizi sağlayan harika uygulama.
  • trafiğin 10. derecesini de görmüş olduk. "yaya gitmeniz önerilir" yazmış adamlar. az bile demişler.
  • google earth'i keşfettiğim zaman nasıl oha lan dediysem şimdi bin mislini yandex haritalardaki panoramik çekimler için söylüyorum. tamam bunu keşfettim ya yine aynı hevesle ben bu sitede sabahlarım.

ayrıca yandex haritaların android uygulaması da mevcut.
  • gelecekte yaşamaya başladığımı iyice hissettiren uygulamadır. üds'ye gireceğim okulun bulunduğu sokağı, binasını ve hatta çevresindeki her şeyi yerimden kalkmadan adım adım gezdim. bu sabah taksiye yolu tarif edecek kadar öğrendim. ösym'nin "dur ben sınavını oturduğu yere en uzak, en bilemeyeceği semtte yaptırayım eşşoğlunun" planları suya düşecek.
  • panoromik görüntülerini kayıt eden arabalarının sokağımızdan geçmesini nasıl sağlayabileceğimi merak ettiğim harita ve ulaşım sitesidir.

e-mail atsam adrese çağırır gibi olacak...
  • kesinlikle google'dan daha iyi hizmet veren harita servisi. gerek görsellik gerekse işlevsellik açısından oldukça kullanışlıdır. mobil uygulaması öyle güzel ses getirmiştir ki google mobil uygulamasını geliştirmek zorunda kalmıştır.

rekabet kaliteyi doğurur
  • panorama'ya sakarya'yı da ekleyen hizmet.
    tamam iyi hoş, yolları güncel haliyle gösteriyorsun (ki bunu google haritalar doğru düzgün yapamıyor, hala
    izmir çevre yolu'nun harmandalı'dan sonraki kısmını eklemediler mesela) ama bazı yerlerin ismini hala düzeltmediler, yanlış yerlerde yanlış isimler yazıyor; safranbolu'da kocaman karabük merkez yazıyor, marmaraereğlisi'nin merkezinde de silivri yazıyor mesela, bir de bazı köy isimleri iki defa yazılıyor, gerçi artık köyler mahalle sayılıyor, mesela birbirine yakın iki köyde aynı isim yazıyor. bu sorunu çözmeleri lazım, ufak gibi gözükse de büyük kafa karıştırıcı bir problem bu bence.
    ek olarak balıkesir, tekirdağ, edirne gibi illerimizi de panoramada görmek isteriz ki büyük ihtimalle onlar için de çalışma başlatılmıştır.

edit: denizli, tekirdağ ve diyarbakır da eklenmiş panoramaya.
  • trafiği neredeyse metre metre ve hatasız göstermesiyle yeni favorim olmuş uygulama. telefonda takılmadan hızlı çalışması araba kullanırken çok rahatlattı.
hesabın var mı? giriş yap