• baskında yakalanan fahiseler o kadar çokmus ki karakola sigmamislar. disarida sira olmuslar. tek tek ifadeleri aliniyormus. yoldan geçen yasli bir nine uzun kuyrugu gorunce merak etmis ve ordaki
    fahiselerden birine sormus: "bu ne kuyrugu evladim!"
    kizlardan biri dalga geçerek: "nane sekeri kuyrugu nine" demis.
    nine mutlu olmus. "iyi çok severim, ben de alayim..." bu da girmis kuyruga.
    polis herkesin ifadesini aliyor ya, sira buna da gelmis tabiii. polis memuru karsisinda yasli basli kadini gorünce sasirmis.
    "nine sende mi yedin bu naneyi " diye çikisinca, yasli kadin hemen cevap vermis:
    "ah!! bende nerde o dis evladim. ben sadece emiyom!!!
  • donald rumsfeld ölmüş ve cennete gitmiş.. aziz peter'in karşisinda cennetin kapsinda dururken arkasinda saatlerle dolu çok büyük bir kapi görmüş ve sormuş:
    -"bu saatler ne böyle??"
    aziz peter cevap vermiş:
    -"bunlar yalan saatleri. dünayadaki herkesin bir yalan saati vardir. her yalan söyleyişinde saatteki ibre hareket eder..
    rumsfeld:
    -"o, peki bu kimin saati?"
    -"bu azize teresa'nin saaai.. ibre hiç bir zaman oynamadi, yani hiç yalan söylememiş..
    -"inanilmaz" demiş rumsfeld. "peki bu kimin saati??"
    aziz peter cevap vermiş:
    -"bu abraham lincoln'ün saati.ibre iki kez hareket etti, yani abraham tüm yaşaminda sadece iki kez yalan söyledi.."
    en sonunda rumsfeld dayanamamiş ve sormuş:
    -"peki bush'un saati nerede??"
    -"bush'un saati isa'nin ofisinde, isa onu vantilatör olarak kullaniyor.."
  • adamın biri trafik kazası geçirmiş, kazada pipisi kopmuş. kopan pipisini gömlek cebine koyduğu gibi koşa koşa doktora gitmiş.

"doktor bey, doktor bey! pipim koptu!" diye bağırarak doktorun odasına girmiş. doktor, "durun, endişelenmeyin! organ yanınızda ise yerine dikebiliriz" demiş. adam "ahanda buradadır doktor bey" demiş ve elini gömlek cebine atarak, çıkanı doktora uzatmış.

doktor adamın kendisine uzattığına bakmış: "iyi ama bunu nasıl dikeriz bu tadelle" demiş. adam şaşkınlık içinde kalakalmış: "desene doktor bey, yarraaa yedik..."
  • yaşlı kadının biri intihar etmeye karar vermiş ve bir silah almış ve kendini kalbinden vurmayı düşünmüş...

ama bir an durdukdan sonra kalbin nerde olduğu konusunda tereddüt etmiş ve doktoruna gitmiş... kalbin nerde olduğunu sormuş...

doktor: “kalp sol meme ucunun 3 parmak altındadır" demiş
    kadın tamam deyip gitmiş...
    ertesi gün gazetelerde:

"yaşlı bir kadın kendini diz kapağından vurdu"...
  • bir kasabaya sirk gelmiş. sirkin geldiği gün aslan terbiyecisi istifa etmiş gitmiş. patron panik halinde "hemen yerel gazeteye ilan verin acele bir aslan terbiyecisi bulalım" demiş. ilan vermişler, iki kişi gelmiş.biri uzun boylu, sarışın bir fıstık, diğeri kel kafalı,kısa boylu, şişman bir adam. patron, "ikiniz de aslan terbiyecisi misiniz diye sormus", evet demişler. kıza, "önce sen gir bakalım kafese" demiş. kız girmiş, arkasından kafesi kilitlemişler. aslan kıza bakmış, ağır ağır yaklaşmaya başlamış, kız birden önünü açmış, çırılçıplak. aslan önce afallamış, sonra kıza yaklaşmış ve ayak ucundan başlayarak yukarıya kadar yalamış. sonra, gevşemiş ve sakin, mutlu bir şekilde kızın ayaklarının dibine yatmış. patron dönmüş adama, "sen de aynı şekilde yapabilir misin?" demiş.
    adam, "yaparım ama önce aslanı kenara çekin" demiş.
  • pek saf bir kari koca çocuklari olmadigi için hocaya gitmisler. hoca büyü için hanimla iliski kurmam gerek demis. hafifçe iliskide çocuk memur olur, biraz ilerletirsem avukat olur, tam iliskide doktor olur demis.

çok sasiran ama çaresiz kalan kari koca düsünmüs tasinmis, çocugumuz olsun da memur olsa da olur demisler.

hoca kadini içeri almis. soyunmasini söylemis. hoca kadinin çok güzel oldugunu görünce kendini kaptirmis. kadin, hocanin tam iliskiye geçmeye çalistigini görünce telasla "aman hoca efendi biz memur istiyorduk" demis.

kendinden geçen hoca gürlemis: "oynama çocugun istikbaliyle!"
  • super kahramanlarin katildigi buyuk toplantiya katilmasi gereken superman toplantiya 1 saat gec kalmis. ve toplanti odasina girdiginde de hali perisanmis. batman sormus:
    - hey, superman, ne oldu sana böyle?
    superman: - bir saat kadar önce buraya dogru uçuyordum, ama kumsalin üzerinden geçerken wonder woman'in ciril çiplak ve yalniz yattigini, ileri geri seksi hareketlerle sallandigini gördüm.
    batman: - ohaaaaa! peki sen ne yaptin?
    superman: - tabii ki, ben bir erkegim, dogal olani yaptim. fermuarimi indirdim, vaziyetimi aldim ve oraya mümkün oldugu kadar hizla pike yaptim.
    heyecanlanan, batman bagirmis : - wonder woman kizmadi mi!!!
    superman kasini kaldirmis ve birazda utanarak: - wonder woman kizmadi ama görünmez adama cok ayip oldu...
  • "bi kazma varmış, yarmış..." gibidir mesela.
  • yaşlı bir kadın kedi maması almak için markete gider.
    üç kutu alıp kasaya götürür. kasadaki kız; "üzgünüm bayan ama bunları alabilmeniz için kediniz olduğunu kanıtlamanız gerekir. bir çok yaşlı insan bunları kendileri yemek için aldıklarından kediniz olduğuna inanmadan size bunları satma yetkimiz yok." der. bunun üzerine yaşlı bayan eve gidip kedisini alır ve markete getirir. market bunun üzerine kadına kedi mamasını satar. ertesi gün yine yaşlı kadın üç kutu köpek maması almaya kalkar. kasiyer yine kadından köpeği olduğuna dair bir kanıt ister. çünkü yaşlı insanlar bazen de köpek maması yemektedirler. bunun üzerine kadın yine evine döner köpeğini alıp markete gelir ve mamaları alır. ertesi gün yine yaşlı bayan markete gelir bu sefer elinde bir kutu vardır. kasiyere gider ve elini içine sokmasını söyler. kasiyer korkarak; "hayır, içinde beni ısıracak bir yılan olabilir." yaşlı kadın;" inanın, kutunun içinde size zarar verebilecek hiç bişi yok. lütfen elinizi kutunun içine sokun.". bunun üzerine kasiyer elini kutuya sokar ve sonra elini koklayarak; "bu şey sanki bok gibi kokuyo." der yaşlı kadın devam eder; "evet ööle. şimdi lütfen üç rulo tuvalet kağıdı alabilir miyim?"
  • temel x otoyolunda araba sürerken bir yandan da radyo dinlemektedir... çalan şarkı bir anda kesilmiş ve bir anons gelmiş:

- x otoyolunda ilerleyen sürücülerin dikkatine! bir araç ters yönde seyir etmektedir... dikkatli olunuz...
    temel: hangi bir araç... hepsi ters yönden gitmektedur...
hesabın var mı? giriş yap