• an itibariyle 2 adet ıslak hamburger söyleyerek çürüttüğüm kampanya.

(bkz: kudurun)

edit: başlık başa.
  • menüyü büyük seçim alıyorum.
  • çok iyi yapmış hemen yemek söyleyim.
  • internet kullanan kesimi düşününce yemek sepeti'nin rayting'ini arttıracak boykot kampanyası.
  • saçma bir boykot kampanyası.

ayrıca ben de solağım ve mouse kullanabiliyorum çok şükür solaklıkla ne alakası var olayın hiç anlamadım.
  • nasıl hakaret ettiğini anlamadığım şahsın internet sitesine yapılan boykot çağrısıdır.

(bkz: canım sen boykot et ben yemek söyleyeceğim)
  • o kesim evde makarna yediğinden işe yaramayacak boykot. evet italyan usulü makarna*

protein alamayan halkın makarna yiyip şükür etmesini kabul etmiyorum. küçümsemek değil de bunu insan onuruna yakıştıramayıp kızmak benimki. insan onuruna yakışır şekilde kaynakların mümkün olduğunca eşit dağıltılmasını istemek neden siyasi ideoloji oluyor o da ayrı konu. isteyin be et yemek isteyin, süt isteyin. çok çalıştıktan sonra paranız değerli olsun da tatil yapmak isteyin. birileri yandaşlarına kaynakları dağıtırken kabul etmeyin. hiçbir şey güzel olmayacak belki ancak umudumuz var..
  • ben milletin a. koymayanların markalarını boykot etmiyorum. yanını sevdiğim ne de güzel karnımızı doyuruyor.
  • hemen mahallenin muhtarı adaylığımı açıklayarak desteklediğim kampanya
  • binali yıldırım seçimleri kaybederse zaten sizi besleyenler fonlanamayacağı için ak troller olarak aç kalacaksınız, yemek söylemeye paranız olmayacak. dert etmeyin yani amk.
hesabın var mı? giriş yap