• az önce lansmanı yapılan m1 max işlemcili apple macbook pro’nun fiyatıdır. kimler alacak merak konusudur

bugün almak isteseniz 40 bin lira müsait limiti olan kart bulmanız gerekli. hadi kartı buldunuz, bankanız size müsaade etmeyecektir, alıma bloke koyacaktır. öyle bir paradan bahsediyoruz.

2022 edit: 52500tl
  • stoklara gelmeden ülkemde tükenecektir.
  • o paraya iki katından daha güçlü iki tane notebook alınır.
  • fiyatı üçe katlanmıştır. neden şaşırıyorsunuz?

(bkz: başkanlık sisteminde neyiniz varsa 3'e katlanacak)
  • sen de hesap vereceksin apple!
  • insanlar alamayacak ... (insanlar)
  • bunlar vatan haini. afedersiniz bir adet bilgisayari 40000 tl ye satarak ülkemizi fakir göstermeye calisiyorlar. vestel marka laptoplar varken kuresel güçlerin markası olan elmayı almakta son derece aptalliktir!!!!!! üstelik vestel 5 kat daha kaliteli ve ucuz.
  • trollerin "stoklara gelmeden ülkemde tükenecektir." yazdığı ama 80 küsür milyonluk ülkeye stok diye 1000-3000 civarı cihaz gönderildiğinden bahsetmediği, ab ve abd fiyatları ab abd siyasal islam ile yönetmediği için piyasa şartlarında normal olan ama siyasal islamcılar tarafından cihazdan fazla vergi alımı sonucu bu fiyatlara varan apple ürününün ederi.
    (bkz: siyasal islamcılar bu ülkenin kanseridir)
  • bana, hayatımın bu noktasından sonra neden sabah 8 akşam 5 çalışarak en insancıl gereksinimlere dahi hiçbir şekilde sahip olamayacağımı ve dijital para borsasında da başarılı olmazsam hayatımın geriye kalan 40-50 yıllında her bir günümün acınası bir fakirlikle geçeceğini haykıran fiyat.

eskiden çok maaş aldığını düşünerek hayal kurmak bile zevkliydi. "evi şöyle döşerim, mercedesi böyle alırım, o duvara şunu asarım, kitaplığı böyle döşerim" derken sabah işe uykusuz gözlerle giderdin. ama o bile bitti artık. artık en insani, batılı insanın en fazla yarım maaşla aldığı şeyleri almayı düşünmek bile abes oldu. ben bu ülkede artık 4 bin veya 8 bin veya 15 bin tl maaş aldığım hiçbir senaryoda dahi mutlu olmuyorum. açıklanan her bir fiyat sadece: "sen yarrağı yemişsin ve kendini kurtaramazsan bu bok çukurunda hayatın veya (daha düzgün bir ifadeyle) içinde bulunduğun çağın en ufak lezzetine dahi varamadan geberecek bir piç kurususun" diyor bana.
  • yaklaşık 4000 dolares. bilemiyorum altan.
hesabın var mı? giriş yap