• sulu şakalar yapmak gibi huylar. sadece yeni tanışılan değil, herhangi bir erkeğin sulu şakalar yapması aslında, şimdi düşündüm de. yersiz seviyesiz hadsiz şakalar yapması, eğlenceli olduğunu sanması. hadoo ken ile fizana yollayasım geliyor öyle sevimsiz.
  • kibirli, çokbilmiş ve kendi düşüncesinin yobazı olması.
    dinlemeyi bilmemesi, sohbeti monologa çevirmesi.
    cıvık olması, gereksiz samimiyet kurması.
    dişlerini fırçalamaması.
  • pipisi olması.
  • hesap geldiğinde sen daha elini çantaya atmadan bir anda cüzdanını şak diye çıkarıp “lütfen lütfen olmaz” demeye başlaması.son lokmadan sonra tetikte bekliyormuş resmen.
    yahu bismillah bir cüzdanı çıkaraydım.
  • 4. dakikada dudağına yapışıvermesi.

oğlum bir dur ya :(
  • beklentileri karşılamayan her hareketi. sadece erkek değil kadın için de budur.
  • daha ortamda kim neci tanımadan siyasete girmesi. konuyu hep siyasete getirmesi. siyasette ısrarcı olması. lan yavşak siyaset konuşacak olsak senin denemelerinden bir tanesinde girerdik konuya.

not: gri eşofmandan pipisi belli olan spor.
  • her konuyu parasal bir mevzuya bağlaması, ben çok kazanıyorum havaları (bkz: sonradan görmeler)
  • “cebinde akrep varmış gibi hareket etmesi.”
    tamam, hayat müşterektir. ama bu cimri erkekler gerçekten itici yahu.

“sürekli şikayet etmesi.”
    arkadaşlar hayat çok kısa. hiçbir kadın (zengin değilseniz tabi!) sizin şikayetlerinizi çekmek durumunda değil. kendinize güvenin ve kimseyi boğmayın.

“eski sevgiliden bahsetmesi.”
    gözden düşmenize sebep olur. hiçbir kadın buna sıcak bakmaz. bazıları bakmış gibi görünür ama gelecekte intikamı acı olur.
  • aynı günün akşamı bana gidelim mi demesi, ima etmesi.

özgüvenlerine hayranım.
hesabın var mı? giriş yap