• whatsapp, viber vb. uygulamalarin altina "program super ama internet olmayinca mesajlar iletilmiyor" diye 1 yildiz veren hatta imdb uygulamasinin altina "film izlenmiyor, insanlari kandiriyorsunuz" yazip 1 yildiz veren mallarin yaninda buna da şükür dedirten akıl fakirleridir.
  • telefonu ingilizce kullanma sebebidir.

eğer telefonu ingilizce kullanırsanız google play sadece ingilizce yorumları ya da telefonunu ingilizce kullanan userların yorumlarını çıkarıyor.

böylelikle gerizekalı türklerin yorumlarından uzak durmuş oluyor hakikatende indirmeyi ya da satınalmayı düşündüğünüz uygulamayı almadan önce gerçek yorumlar okuyorsunuz.
  • ben google'ın sahibi olsam türkiyeden yoruma kapatırdım play'i. amk salakları ne halleri varsa görsünler diye.

bide bu gerizekalıların şöyle modelleri var: "oyun süper ama, türkçe yok o yüzden 1 yıldız". lan skermisin sabaha mı bırakırsın.
  • google play mağazasını babasının forum sitesi sanan andavalların sürekli kullandıkları cümle. bunların hepsini tek tek tespit edip google play'e girmekten men edeceksin. hatta bu sığırların fotoğraflarını şehrin bilumum bilboardlarında teşhir edip fotoğraflarının altına "benim telefonum benden daha akıllı" yazacaksın. sizin yüzünüzden androidden tiksindim ulan.
  • sırf yorumu gözüksün diye, beğendiği programın gerilemesini sağlayacak olan türk google play kullanıcısı yorumu içeriği.
  • orospu çocuklarının yeni modası.
  • her boka türkçe dil desteği ister bir de bunlar.

siktir git dil öğren de kendine bir yararın dokunsun lan, yemin ediyorum tiksindim iyice bu tayfadan.

2.3'ten ötesini göremeyen telefonuyla cry engine motorlu oyunu açamadığından da şikayet bu dallamalar.

"benim beynim yok" demenin başka bir biçimi.
  • olay şu durumdadır.

yemin ediyorum geliştiriciye yazık, adam bile anlam vermemiş.

insan utanıyor.
  • facebook'un hayatımıza girdiğinden beri yurdum insanında başlayan "beğenilme" ya da "ilgi görme" isteğinin başka bir formunu şimdi de google play'de şahit oluyoruz.

edit: imla
hesabın var mı? giriş yap