• soul, cn falan bi yere giderken arabada soulfly, sepultura, deicide dinleme ali$kanligi.. (bkz: soulfly) (bkz: sepultura) (bkz: deicide)
  • kapimiza gelmekten bikmi$ alt kom$umuzun, inip apartmanin tum $alterlerini indirmesine sebep olan hadise.
  • tüylerinizi diken diken yapan bir müziği dinlerken yapılması yerinde olan bir davranış
  • sıklıkla bar, disco diye tabir edilen yerlerde karşılaşacağımız hadise.. en büyük avantajı söylediğinin duyulmaması..
    örn.
    - ştt, barmen baksana
    - buyur?
    - bize 3 vokta 2 de bira
    - efendim?
    - 3 votka 2 bira
    - anlamıyorum biraz bağır..
    - annenle önce vokta içtik, ardından 3 şişe bira devirdik, sonra da ben anneni devirdim..
    - tamam getiriyorum..
    - sie
  • roots bloody roots ile yapılması vaciptir.
    yoksa shock da kullanılabilir.
  • kaliteli müzik ile sevişme hazzı verebilen eylem...
    örn: (bkz: kalamış parkı)
    (bkz: çünkü çok zor)
    ...
  • telefon, kapı, anne vs şeyi duymamaya neden olabilecek hadise. ha kendimizden geçmiyo muyuz, o ayrı.
  • ic-sesi basitirir. (etkili)
  • müstakil bir ev de oturmanin en büyük avantaji. elde olan en iyi ses sistemi bilgisayara baglanir, tüm ses ayarlari maksimuma getirilir, play tusuna basilmasiyla vücudun her noktasinda titresim hissedilir, bir süre sonra gözler kapatilirsa mutluluk içinize tam anlamiyla islemis olur.
  • yasin ilerlemesiyle kaybedilen kulak hassasiyetini ne yazik ki hizlandiran durumdur.. sesin 90 db in ustunde oldugu ortamlarda kulak zarar gorur fakat bu durum o mekanda kac saat durulduguna gore degisir mesela 95 db 4 saat icin guvenliyken 100 db 2 saat icin guvenlidir.. (5 db arttikca zaman yariya iner) bir de; rock konserlerinin genel seviyesi 100 db dir..
hesabın var mı? giriş yap