şükela:  tümü | bugün
5150 entry daha
 • şu ülkede sesi kısılan, baskılanan, şiddete uğrayan ne kadar fikir ve ses varsa hepsi foncudur, dış mihraktır vb.
  ama apaçık şekilde sosyal medyada bir troll ordusuyla beslenen, sürekli gündemin tepesine taşınan şu parti vatan millet sakarya çocuğudur nedense.
  tamam lan tamam bütün engelleri kararlılıkla aşıp gelen tosunlarsınız, biz de inandık.
 • bazı şeyleri yeniden yapmak, yıkıp yapmaktan daha zordur.

  bu iş chp’yle olmaz arkadaşlar, chp bugün ayrılıkçı kürtler tarafından zapt olunmuş bir partidir. ülkenin menfaati ve çıkarına bir harekette bulunması iktidarda olsa dahi mümkün değildir. 55 seçimi kaybeden adamla bu iş hiç olmaz söyleyeyim.

  şuan vatan sevdalısı, rasyonel, atatürkçü çizgide olan kimseyi ne chpde ne akpde barındırmazlar. bu ülke eğer bir reform yaşayacaksa vatansever kitlenin yeni bir parti etrafında kümelenip mecliste bulunan başkanından çaycısına kadar herkesi lağv etmesi gerekir. bu ülke ya zaferi seçer yada sarı muhalefetle aynı bok aynı terane devam eder. benim oyum zafer partisinindir. üyeliğimi yapacağım çevremde kim varsa oy atması için baskı yapacağım.

  zafer partisinin tek sıkıntısı milyonlarca potansiyel oya sahip olması ama insanların zaten oy alamaz oyum boşa gider düşüncesine sahip olmasıdır. sürü psikolojisi çok önemli eğer insanlar zafer partisinin belli bir barajın üstünde oy alacağına inanırsa oluk oluk oy akar. dilerim zafer partisinin düşüncesi çizgisi birgün iktidarda somut olarak yer bulabilir.

  ne yazık ki işimiz çok zor ama zafer partisini güçlü kılamazsak bu ülkeden bir bok olmaz
 • yaz oraya adam kazandı.
 • kalben “partim!” diyebildiğim türk siyasi partisi. daha önce ehveni şer gördüklerime oy vermiştim ve verdiğim oyu da (utancımdan) gizlerdim. sıkı bir özdağ takipçisi olmama ve özdağ’ın kurucusu olmasına rağmen iyi parti bile içime sinmiyordu (ki haksız da çıkmadık), şimdi ise göğsümü gere gere “ben zafer partiliyim ve seçimde zafer’e oy vereceğim!” diyebiliyorum.

  benim gibi düşünen yüz binlerce türk olduğundan da hiç şüphem yok.
 • (bkz: payanda)
 • buralara bakıyorlarsa eğer (bkz: genç parti) ile ittifak bekliyoruz. sonrasını diğerleri düşünsün
 • (bkz: kayseri develi altın madeni)’ne giden tek siyasi parti.
  hadi bakalım kimler emperyalizmin emrinde kimler türk milletinin.

hesabın var mı? giriş yap