• şu ne demekti hacı dediğiniz arkadaşınızın cevap verdiği gibi cevap veren ingilizce türkçe internet sözlüğü.
  • ıngilizce eclectic kelimesini turkceye eklektik diye ceviren site.
    turkcede bu kelimenin karsiligi mi yok birader?
  • seslisözlük 'ün firefox ile yıldızı hiç barışmadığından, son dönemde ara ara kullanmak zorunda kaldığım sözlük. ama bir seslisözlük değil.
  • bağımlılık yapan ve güncel konularla ilgili öne çıkan kelimeleri güzel şekilde öğreten en iyi online sözlüklerdendir.
  • son yenilenmesiyle artık chrome'da arama çubuğundan arama yapılamıyor.
  • uygulamasını kullanıyorum, genel olarak memnunum.

bugün hatalı bir yazım ve anlam kayması içeren entry görünce mail atıp bildirdim. 2 saat içinde uyarı üzerine yaptıkları düzeltmeyi içeren geri dönüş maili geldi. tebriklerimi buradan da yazayım istedim; kullanıcısını, tüketicisini ciddiye alan şirket ve kurumların artması dileğiyle...
  • son 2 gündür safari üstünden girilemiyor siteye.
    nedenini bilen varsa yeşillendirsin.
  • ilk çıktığında özellikle finans ve iş dünyası alanında öne çıkan bir sözlüktü. özellikle bu konularda bir aramam varsa ilk baktığım yerdi.

son yıllarda, benzerlerinden pek bir farkı kalmadı. çoğunlukla diğerleriyle aynı sonucu getiriyor. yeni nesil pek çok terim de ya hiç yok, ya da ilk çıktığı zamanlarda uydurulmuş ama tutmamış karşılıklarıyla var.
  • webtekno’nun yazısına konu olan bir platform ve o platforma ait uygulama. yazı için: https://www.webtekno.com/…ilizce-sozluk-h76780.html
  • hukuki terimler için çokça başvurduğum ve nadiren karşılık bulamadığım sözlük.
hesabın var mı? giriş yap