• zehra çilingiroğlu'nun ayrıldığı sevgilisinin yanında bir kız görmesiyle masadakilere dalması durumu.
    sıcak demliği kıza atmış.
    doğan haber ajansı olmasa inanmazdım o kadar diyeyim. elimizde büyüdü bu çocuk.
  • üstüne demliğin boca edildiği kız şikayetçi olmadığına göre hak etmiştir yanmayı. yoksa zehra'nın annesinden korkup şikayetçi olmayacak değil ya.

(bkz: düz mantık)
  • tebrik ettiğim hareket.
    biz asillerin yapamadığını yapmıştır.
  • (bkz: cat fight)
  • "kaşınan kadınlar var" diyen hülya avşar'ın kızı bunu yapan. "suçu biraz da onların analarında aramak lazım" öyle değil mi avşar?
  • olay gerçekleştikten iki saat sonra annesi kızının yanına koşmak yerine canlı yayında acun'u öpmekle meşguldü.

böyle anneden böyle piskopat bir kız beklemek pek de anormal olmasa gerek.
  • haber linkindeki fotoğraf ve fotoğraftaki gencin yüz hali ile insanın daha da bir garibine giden havadis.
  • haberde bahsi geçen demlik bizim evlerimizde kullandığımız bakır her tarafı sararmış demlik değil içine demlik poşeti atılmış porselen, dışı kalpli-çilekli falan demliktir. çayın yanında köpek bisküvisi kıvamında bir kaç kurabiye servis edilir. işte bunlar hep para. ama bardakta çay içmekten hesaplıdır demlikle çay içmek bu kafelerde.

konuyla alakalı ise yorumum yok. neredeyse yarı yaşımdaki bu çocukların ne halt yediği pek ilgilendirmiyor beni. size rast gelsin.
  • henüz doğmamışken bile annesiyle teyzesi üzerinden aşağılanmaya başlamış ve hala ailesi üzerinden hakaret edilen bir çocuğun hatalı ama acilen uzman yardımıyla düzeltilmesi gereken hareketi. sanki hiçbirimiz hayatımızda kimseye sözlü ya da fiziksel şiddet uygulamamışız gibi küçük bir çocuğun üstüne ailesinin ünlülüğü yüzünden irin akıtıyoruz. hiçbirimizin yakınlarının başına benzer bir olay gelmemiş veya hiç gelmeyecekmiş gibi acımasızca eleştiriyoruz, ne güzel.

zihnimde "vurun kahpeye" diye bağırarak mini etekli kadınların peşinden taşlarla ve sopalarla koşan cahil, pislik ve öfkeli bir kalabalık imgesi beliriyor. ve içinde doğduğum topluma ve yarattığı şiddet yanlısı çocuklara acıyorum.
hesabın var mı? giriş yap