• duygularım bu şekilde devam ettiği sürece kendimi deniz kenarında bir bankta oturup "la bohéme" şarkısını dinleyip yalnız bir şekilde manzaranın tadını çıkartırken görüyorum.
  • eğer bu azim ve hırsla çalışmaya devam edip, aşık olmak gibi aptal bi eylemde bulunmazsam 10 yıl sonra genel müdür yardımcısı olarak görüyorum kendimi. ya hadii ordan puella demeyin. yaşım daha küçük diye 10 yıl sonraya anca. bana kalsa şimdi de olurdum ama daha 10 yıl ekmek yemem şart.
  • covid bitmiş emeklilik dilekçemi verip dünya turuna çıkmışım. ömrümün son demini sırt çantalı gezgin olarak geçirdiğimi görüyorum. bugün kolombiyada yarın küba da öbür gün afrika'da gezdiğimizi hayal ediyorum.
  • 10 yıl sonramı göremiyorum
  • şahsen tabut ve hastane odası dışında her yer olabilir . sanırım en büyük dileğim bu yönde
  • aynen bu sekilde, suan oldugu gibi, yatagımın sol tarafında yalnız bir şekilde yatarken görüyorum..
  • tam şu anki duygularımla bakarsak eğer; mezarda.
  • forbes milyarderler listesinde, takım elbiseli, kravatsız, eller cepte, hafif yandan kaykılmış ve bardan dans pistini izleyen piç sırıtışımla dergi kapağı için poz verirken.

not: benimkisi forbes türkiye tl milyarderleri listesi. dolar milyarderliği için 10 yıl yetmez.
  • çiftlikte. ağaçlarım ve tavuklarımla ilgilenirken. atımla gezerken de olabilir. kesin olan tek şey çiftlikte olacağım.

not: ömrü hayatı boyunca tarla tezek yüzü görmemiş plaza romantiklerinden değilim. laf sokmadan önce 2 kere düşünün derim. çocukluğum çiftçilik ile geçti
  • hiç bir fikrim yok ama sorularım çok...
162 entry daha
hesabın var mı? giriş yap