• #72134218 verilen link de

(bkz: hong kong) u görünce gözlerim kanadı yemin ederim, şerefsizler vatanın tamamını nasa'ya çevirmiş.
  • upload hızını isteyen istediği yerde kullanır. ister ratio için kullanır, ister video yüklemek için. önemli olan konu şu; neden bu ülkede her şey çok pahalı? neden her şeyde bir kısıtlama ve sınırlama var? neden bu orta doğu denen bok çukurunda doğduk? isyanım var ulan!
  • taksiciler isyan eder diye diye über de olmasın amk o zaman, sütten evde yoğurt yaparız diye süt de satmasınlar yoğurtçular nerden para kazanacak.mantaliteye bak, senin gibiler olduktan sonra sağan çok olur.
  • uyduruk güneydoğu asya ülkelerinde bile en ucuz pakete 15-20 mbit upload hızları verilirken türkiye'ye reva görülen eylem.
  • konu hakkındaki bir yazı
  • bu devirde rezillik. türk.net kullanıyorum. 35mbps download ve 2mbps upload değerim vardı. destekten yazdım upload hızımın yükseltilmesi için. ertesi gün 3mbps olarak güncellediler bence gayet güzel.
  • evimize web server, cloud gibi ticari servisler kurup kurup hosting işine falan girmeyelim diye yapılan saçmalık.

bunları yapan firmalar metro ethernet bağlantılara binlerce lira ödüyorlar aylık olarak. muhtemelen onların baskısı ya da hükümetin internet kontrolünü daha kolay hale getirebilmek için kullandığı bir yöntem. türkiye içinde harıl harıl seed edilen video ve belgeler olmasını istemiyorlar sanırım.

ben de superonline kullanıyorum. akk'siz 25 mbps simetrik olan tarife. biraz daha tuzluya geliyor ama indirip kaldırırken sorun olmasın istiyorsak sistemin bizi düdüklemesine izin vermekten başka çaremiz yok bu ülkede.
  • türk telekom çok fena kitliyor bize. zaten oger telecom borcunu ödeyememiş 6 aydır, büyük ihtimalle el koyacak devlet. olan yine bize oldu yavaş ve kalitesiz altyapıyla başbaşa kaldık. hani özelleştirme iyiydi lan gavatlar, çıkın anlatın bakalım.
  • singapurun hız testlerine bakmayın, kendinizi intihar edersiniz.
  • altyapıdan mıdır, çakallıktan mıdır, mallıktan mıdır bilmiyorum kardeşim. ilgilenmiyorum da. teknik bilmek zorunda değilim. nihayetinde satarken 100 mbit internet veriyoruz diye üfürüp kakalamasını biliyorsunuz. düzeltin şu siktiğimin upload hızlarını. instagram'a şehla çıktığım sikimsonik bir selfie atmak yarım saat sürüyor amk.
hesabın var mı? giriş yap