• 2016 ekonomik krizi olmadığı için var olan furyadır.
  • son zamanlarda ciddi artış gösteren furyadır. sırf buna özgü kalıp ifadeler de her geçen gün hızla artmaktadır.
    misal:
    (bkz: aga onun makinesi var ya niye elle sarıyorsun)
  • 1.5 senelik deneyimle içinde olduğum furyadır. lakin tek sorunum içine tütün filtre ve çarşafı koyduğum tabladan, tütün dökülüyor ceplerim hep tütün dolu *
  • sigarayı bırakmış sağlıklı bir kişiyken geri dönmeme vesile olan furyadır ve o kadar yeni değildir. üç yıldır içiyorum, zamanla insanın eli alışıyor. ayrıca sıra filan beklerken, yolculuk ederken hiç sıkılmıyorsunuz. kese çıkıyor, o günün ya da sonraki günlerin istihkakı keyifle sarılıyor. otobüste ayakta giderken filtreli miltreli sarabiliyorum artık, iyice cambaz oldum.
  • golden virginia,ocb ve ince filtre ile katildigim furya.

basta sarmasi zor gelse de artik alistim.
  • eskiden köylülük belirtisiydi. herkes fakirleşmiş.
  • küba tütünü + orta adıyaman tütünü ile 2014 yılında içine girdiğim furyadır. ilk zamanlar çevremde çok içen yoktu lakin giderek çevremde de tütüne rağbet artmış vaziyette. bu gidişle buna da bi el atan olur
  • içerisine elmalı nargile tütünü katarak kullanılması şiddetle tavsiye edilir.
  • son 2 haftadır katildigim uygulamadır. uğraşmak sıkıcı geldigi icin erteleye erteleye oldukca azalttim bile ictigim miktari sigaraya kiyasla. butcem de rahatladi. mecburiyet yoksa tercih etmezdim mecburiyetle katildim fakat boyle boyle bırakırım belki gibi de bi umudum bile var sarmaya alisacak dahi olsam ilerde.
hesabın var mı? giriş yap