5 entry daha
  • kimi bünyelerde kendini sinir krizi olarak göstermiştir.
  • gebze'den kozyatagi'na suren yolculuk boyunca bir cok ilginc manzaralar gormeme sebebiyet vermis kriz. ornegin otoyola cikarken yanyana yolda kalip yolu kapatan tirlar(ki tir sofuru biz gordugumuzde pijamalarini giymekle mesguldu), yoldan cikan bir arabayi kara gomulurken araba icinden seyretme, yol uzerinde bilumum yerlerde yan donmus araclar, kara batan minibusu itekleyerek cikarak kadar guclu oldugumu ogrenmem(bunun da odulunu yere kapaklanarak aldim) vs..
  • e5te devrilmiş olan tırları çekmek için askeriyeden tank getirtilmesine sebebiyet veren kriz.
  • maslak florya arasinin 14 bucuk saatte tamamlandigi trafiktir.
  • zincirsiz binek otomobili ile yola çıkan bilimum denyonun valilik ve belediyeye küfürler yağdırdığı bir hadisedir.. bu sabah halen zincirsiz arabasını parkettiği yerden yola çıkaramazken trafiğe çıkmaya çalışan ve akşam aynı küfürleri yineleyecek denyocuklarla tekrarı izlenebilecektir, kaçıranlar için..
  • hadimkoy'de dun oglen saat 1'den beri mahsur kalan insanlar oldugunu ogrenmemle cok ciddi bir vahamet aldigini dusundugum olay.
  • 23 ocak 2004 istanbuk trafik krizi olarak devam etmekte olan krizdir. zincirli arabalar bile gumussuyundan taksime cikamamaktadir.
  • taksimde bakırköy dolmuşlarını 4 saat beklememe yol açan kriz. bir süre sonra ayaklarımı hissetmiyordum ki sıraya baktığımda herkez zıplıyordu tezahurat yaparmış gibi. bişey değil insanlar eğleniyordu bide "lan dondum ehaaooyy" gibi nidalarla. ne acaip milletiz. kendi ayağımı tekmeledim bende donmıyım diye vay anasını sayın seyirciler
  • patronumun saat 12 sularinda arayip "gecme bu tarafa*, direk evine git" demesi uzerine atlattigim krizdir.

kendisine bana uc kurus maas verdigi icin kizmadigim ender gunlerden olmustur 22 ocak 2004.
13 entry daha
hesabın var mı? giriş yap