• az önce son dakika haberi olarak saat 15:00 de başlayacağı açıklanan basın toplantısı.

ne söyleyeceğinden çok ne yapacağını merakla bekliyorum, lakin; kendisi ile ilgili dün girdiğim entride ikinci paragrafta bahsettiğim şeyi yapacak muhtemelen... (bkz: aziz yıldırım/#34836887)
  • toplantıya havluyla katılmak şarttır, malum havuz muhabbeti yine tekrarlanacaktır.
  • aziz yıldırım'ın asla "r" yapamayacağı toplantı.
  • sana dün bir tepeden baktım aziiz yıldırım diyen uefaya vereceği cevaptır.
  • aziz yildirim'in istifasini aciklayacagi toplantidir.
    saka lan saka, gene fenerbahce'yi ele gecirmeye calisan gucler, galatasaray'in avrupa maclari, havuzdan cikariz muhabbeti ve ona buna satasma seklinde gececek, sonunda fenerbahcelilerin birlik olmaya davet edilecegi toplantidir.
  • 1. açılış
    2. uefa'ya giydirme, hesabı sorulacak mesajı verme
    3. tff'ye saydırma, bizi yalnız bıraktılar, kararlarının arkasında dik duramadılar, herkes suçlu tek masum biziz vs.
    4. uefa'ya söz geçiremeyen tff bizi derhal küme düşürmelidir vs.
    5. fenerbahçesiz türk futbolu, havuz, dış mihraklar, iç mihraklar (galatasaray, trabzonspor) vs.
    6. bu zor günlerde fenerbahçeyi yalnız bırakmayacağız, yıkılmayacağız, yılmayacağız, this is sparta vs.
    7. son sözümüz fenerbahçe
    8. kapanış

şeklinde cereyan etmesini beklediğim toplantıdır.
  • (bkz: #33882242)
  • şimdiden bir kere o eli indir desek boşa konuşmuş olmayacağımız toplantı.
    tehditler havada uçacak ve o el aşağıya inmeyecek.
    en suçsuz biziz diğerleri suçlu, strum graz maç özetleri, denizlispor amigosunun ulusa seslenişi, konuşursam türkiye yıkılır, havuzdan çıkarız, tff istifa etsin, dış mihraklar-lobici lütfü arıboğan, biz zaten küme düşürün dedik düşürmediler ve en son yalandan istifa ediş ile noktalanacağını sanıyorum.
    biz tek siz hepiniz soslu fenerbahçe cumhuriyeti yıkılmayacaktır gazlı bir konuşma ile kişiler ile kurumları ayırmak bir kenara koca kulübü arkasına almaya çalışsacaktır sayın yıldırım.
    gaza gelen fanatikleri ne yazık ki yine göreceğiz.
  • 5. asliye hukuk mahkemesinin kararı varken toplantıyı hangi sıfatla yapacak anlayamadım. şahıs olarak kendisiyle ilgili mi konuşacak yoksa fenerbahçe başkanı olarak mı?
  • kontrolünü tamamen yitirmiş zatın yapacağı basın toplantısı.
hesabın var mı? giriş yap