şükela:  tümü | bugün
 • bu yıl 23 mayıs - 12 haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek olan festivalin programı açıklanmıştır. genel satış 24 şubat cumartesi 10:30’da başlayacaktır.

  çizelge

  program
 • nefis bir programa sahip festival.

  etkinlik takvimini takip etmediğimiz için avantajlı biletlerin hepsini kaçırmışız, şu an çok yüksek fiyatla satıştalar.

  mutlaka gideriz dediğimiz hiçbir şeye bilet alamadık; iksv gişeden bildiren bir arkadaşımıza göre aa kesin gidelim dediğimiz etkinliğin biletleri şu an 250 tlymiş. boynumuz bükük kaldı.

  aya irini, kapalıçarşı ve sirkeci garı'ndaki organizasyonlara özellikle gitmek istemiştim. bakmanızda fayda var; size uyacak bir şeyler bulabilirsiniz. ücretsiz etkinlikler de mevcut ayrıca.

  ilk entry sahibi programı paylaşmış, göz atılabilir.
 • ben hep elli liralık dinlediğim için hiçbir etkinliğe bilet alamayacağım programdır. öğrenciyken bir festivalde yirmi konsere gittiğimi bilirim. baba parası bir başka oluyormuş.

  bana yine rai radio classica kaldı, bahçede yıldızlara bakarak veya gözlerimi kapatarak dinlerim herhalde.
  şu mesela
 • festival, genç kadın müzisyenlerin başvurularını bekliyor. sanıyorum ki hem sözlük yazarları/çaylakları içerisinde, hem de sözlüğü okuyan grup içerisinde bu sıfata uygun genç kadınlarımız vardır.

  her anlamda desteklenmesi gereken bir etkinlik ve bir destek fonu efendim. bu arada öğrenciler için belirtmeliyim ki biletler çok da pahalı değil, güzel ve sanat dolu vakit geçirmek için ideal olabilir.

  yukarıda belirttiğim destek fonu için link

  ayrıca program ve detaylı bilgileri hem iksv'nin sitesine ve/veya ilk entry'de @rebelsea'nın verdiği linklere girerek elde edebilirsiniz.

  sanat dolu günler!
 • yine harika bir programa sahip bir etkinlik olmuş. şurada da detaylar var: https://www.filgezi.com/…-istanbul-muzik-festivali/
 • 25 mayıs'taki tekfen filarmoni orkestrası & charlie siem konseri ve 27 mayıs'taki filarmonica della scala & daniil trifonov konserine aldığım biletleri o tarihlerde çıkan iş seyahatim nedeniyle gişe fiyatının yarısına satmak istediğim festivaldir, ilgilenenler yeşillendirebilir.