• evet arkadaşlar rekor kırıldı.

bir sezonun en erken ağlaması geldi ve ağlamalara da böylece start da verilmiş oldu. bundan sonra her puan kaybedilen/elenilen maçlarda buna benzer başlıklar göreceksiniz.
  • bu pozisyona penaltı demeyen bırakın futbol izlemesin bir zahmet.

adam penaltıyı alıyor arkadaş alıyor. o ayak o müdahaleyi yaptıktan sonra adam yere bırakıyor kendini. hayatımda bu kadar bariz penaltı görmedim ben. atın şu fanatiklik gözlüğünü. neymiş sol bacağı nasıl havalanmış. adam müdahaleyi hissettiği gibi yere bırakıyor kendini, biraz abartmış sadece o kadar.

bir de laiklik, mustafa kemal atatürk atıyor ki araya destek alsın. şu güzelim kavramları, insanları sikik futbolunuza alet etmeyi bırakın artık arkanıza destek almak için.

başlık penaltı; içerik mustafa kemal, laiklik. içini boşaltmaya gelmişsiniz resmen kavramların.

en dibe de; bizimle oynamayın, hepinizi öttürürüz edebiyatı.

ah be arkadaşım ah.
  • tinermetreye ufleyen polis olarak nickini acilen degistirmesi gereken yazar beyani
  • kardeş, bir kupa finalinin 90. dakikasında maçın galibini tayin edecek bir penaltı kararı verildi. müdaheleyi yapan pepe dahil beşiktaş takımından tek bir oyuncu bile hakeme itiraz etmedi.

sen daha ne anlatıyorsun?

(bkz: beşiktaş'ın sürekli mağdur olması)

bir akp, bir bjk zaten, mağdur olmaya doyamadılar.
  • pek tartışmalı bir pozisyon gibi değil.
    penaltının ağababası.
  • buna "penaltı değil" veya "tartışmalı" diyen insan bir daha futbol maçı filan izlemesin veya göz doktorundan bir an önce randevu alsın.

bak hiç tiner goygoyu yapmadım.
  • futbol bilgisi "23 faule 2, 11 faule 1 sarı kart" seviyesinde olan yazarların itiraz ettiği penaltıdır.
  • faul var. konyasporlu oyuncunun abartarak düşüşü bu gerçeği değiştirmiyor. bu pozisyona penaltı değil demek için;

1) futbolun f'sinden anlamamak
    veya
    2) sabah kahvaltıda 3, öğlen ve akşam yemeklerinde ise ikişer şişe tiner içmek lazım.
hesabın var mı? giriş yap