şükela:  tümü | bugün soru sor
 • yas itibariyle henuz bir oxymoron.
 • bu konuda çeşitli yorumlara karşı motto'm tektir: "siz yaşlanıyorsunuz lakin ben çıtırlaşıyorum..."
 • bazıları sulak yerde büyüyüp, kavak ağacı gibi olurlar, abilerine tepeden bakarlar. üstüne metale merak sarar, bünyeyi therion'a vururlar, bir senede performanslarıyla onlara metal müziği öğreten abilerinin çenelerini yere düşürürler. acayip olurlar. (bkz: jaeltir moonwatcher)(bkz: ben bir canavar yarattım)
 • teenage mutant ninja turtles tom ve jerry,şirinler,aptal ingilizce öğretme amaçlı programlar gibi televizyon programlarına maruz kalmış çüke sahip insanlar topluluğu.
  genel özellikleri:
  *ninja kaplumbaların açılışındaki müziği tam olarak bilememeleri(hepsi farklı bir söz uydurur)
  *17-18 yaşlarında olmaları
  *micheal jackson un efsane olduğu dönemleri ucundan yakalamak.bu nedenle 6-7 yaşlarında onun gibi dansetmek*.
  *pokemon,digimon gibi şeyler geldiğinde büyüdükleri için şanslılar aslında,öyle şeyler sökmez onlara.

  günümüzde baktığımızda ise bu yıl öss ye girecek güruh.bu nedenle çok stresli olabiliyorlar,sokaklara dolunayda çıkarlar.çoğu ne mesleği seçiceğini karar verememiş olduğundan ortalarda dolanır boş boş.bir de bazıları ekşisözlüğe gecenin bu saatinde entry yazarlar.
 • gencecik, zipkin gibi gencler.
  yerlerinde olmak istedigim insanlar.
  basketbol, manitacilik, kakara kikiri...
  ne gobek var ne bi$ey...
  hey koclar.
  kiymetini bilin, dolu dolu ya$ayin...
 • sen git baban gelsin denilebilir kendilerine.
 • 2005 de reşit olacak oglan cocuklari.
 • öss denen bokun bu derece abartılmasıyla şu sıralar çile doldurmakta olan gençler. ve muhtemelen her gün saçını çekip tokasını çarptıkları kızlara karşı olan fetişe anlam veremeyen, bizim olmak istediğimiz yerlerde olan kanı kaynayan nesil. kıymetini bilesiceler.
 • 2005 senesi içerisinde yasal olarak rüştlerini ispat etmiş sayılacak kimseler. ayrıca kesin onların içlerinden de kendilerinden küçük olanların da büyüyebileceğini, olunması gereken en bilge en doğru hareket eden ve düşünen yaşın kişinin o an olduğu yaş olmayabileceğini, bunlardan şüphe edildiği anda diğerlerinin "erkekliğini" sorgulayıp "oğlan çocuğu" diyerek kendinin ne kadar da büyük ve olgun ve maskülen olduğunu ispat etmeye çalışmanın ne kadar da komik göründüğünü kavrayamayanlar çıkacaktır. bazıları olacaktır ki "ben 18 kişiyle yattım" demenin, veya 18 kişiyle yatmış olmanın, deliler gibi aktif bir cinsel yaşam olduğunu bile sanacaklardır. daha önceki nesillerde böyle kişiler çıkmıştır, yine çıkacaktır elbet. 86'lılardan bir yaş küçük 88'lilerden bir yaş büyük olması haricinde onların karşısında, hatta diğerlerinin de karşısında, çok çok ayırt edici özelliği yoktur.
 • (bkz: not a boy)
  (bkz: not yet a man)