• bu ülkede genelleme yapmanın yanlış olmadığının en net kanıtı ülkücüler ve siyasal islamcılardır.

ülkücüler ve siyasal islamcılar bu ülkenin kanseridir.
  • 92 yaşına kadar yaşa, o yaşta tecavüz edil ve öldürül. olacak iş değil cidden ya.

bu ülkede 92 yaşındaki kadın tecavüze uğruyorsa hepimizin başına her an her şey gelebilir. lanet olsun ya.
  • endişelenmesine hiç gerek yok, yine birkaç yıl içinde çıkarılacak bir afla diğer katil ve tecavüzcülerle beraber salınacak tiptir.

onlar hapiste belki ama fikirleri iktidarda.

yakın zamandan bir örnek için (bkz: ümitcan uygun)

ha bir de bizzat ülkenin iç işleri bakanı tarafından kollanan tecavüzcü musa orhan vardı.
  • bahçeli’nin izinden giden yaratığın icraatidir. mafya liderini tahliye etmek için binlerce katil, tecavüzcü, hırsız salıverildi. bu itler tek başına hareket edemez. saldırırken mutlaka sürü halindedirler. yancıları da araştırılmalı.
  • ülkücüyse eğer üstüne basa basa söylenmeli çünkü bunlar sözde memleket bekçileri.
  • ülkedeki bu ve tüm suç durumlarının tek (evet tek) sorumlusunun hakimler olduğunu düşünüyorum. dik durup, ona buna baş eğmeyip, kanunu uygulayıp, suçlulara gereken cezayı verselerdi hiçbir şey şu anki kadar kötü olmazdı.

(bkz: caydırıcılık)
  • 91 yaşındaki kadına sırayla tecavüz edip kameraya çeken, sonra da bunu tüm köyle paylaşan iki sapıktan yeni haberim oldu benim. üstelik neredeyse tüm köy sapıkları koruyor ve kadın için ''kesin hoşuna gitmiştir eheheh'', ''suç kadında orospu olmasa yapmazlardı', ''keşke ortaya çıkmasaydı şimdi rezil oldu herkese'' diye yorum yapanlar var. tecavüzcülerden birisinin eşi de ''kocammm benim allah seni başımdan eksik etmesin aşkımm'' diye sosyal medyadan paylaşımlar yapıyor.

tecavüzcü iki şerefsizi içeri almışlar ama ben kadının görüntülerini komik kedi videosu paylaşır gibi birbirlerine gönderip, izleyip hayatına devam eden tiplerin de içeri alınmaları gerektiğini ve o köyün mümkünse toptan yakılması gerektiğini düşünüyorum.
  • bugün haberler için çok takip ettiğim bir sayfa olan myneti açtım ve 3. haberde sanırım bu vardı.

bu haberi görmemle sövüp kapatmam bir oldu. bunu yapan kişinin birçok sabıka kaydı da varmış ve salınmış.

ulan dedim 92 yaşında bir kadın, hayatında böyle bir acı yaşamamışken ona böyle zülmedip öldürmüşler.

bu acı nasıl diner diye düşündüm, vallahi aklım almadı? bunu yapan kişiye işkence edilmesini isterim açıkçası.

ben bu teyzenin yakını olsam beni nasıl bir şiddet arzusu dindirir bilmiyorum. şiddet yanlısı birisi asla değilim ama böyle bir durumda nasıl bir şey insanın acısını dindirir? empati yapmaya korkuyor insan.
  • sikini kesip götüne sokacan derisini yüzüp tuz basacan şerefsize
  • bkz: uzun uzun düşünüp yazacak bir şey bulamamak!?
hesabın var mı? giriş yap