• - ilişkimiz bir çıkmazdaydı, bir uçurumun ucunda gibiydik zaten. atlamak istedim o uçurumdan, ama olmadı, onun yerine uçurumun üst...
    - kaç bira içmiştin?
    - 14.
    - uçurumunu sikiyim senin.
  • "ossuruklu göte çavdar ekmeği bahane" der saygilar sunarim
  • - çok tipsizdi mutlu olsun dedim ayaküstü.
    - e yazık garibe tabi. sevap kazanmışsın aferin benim sevgilime
  • - ikisi arasında farkı anlamıyor musun? seni seviyorum o ise öyle bir eğlenceydi işte. kızmana çok şaşırdım (?!)
  • - lan karanlıkta sen sandım yemin ederim! bu kim la anaaa?!?!
  • - aşık olduğum kişiyi çok severim, ama biliyorum sen fazla sevgiden bunalıyorsun. ben de bünyedeki bütün sevgiyi sana yığıp seni boğmamak için başka hatunlarla takılıyorum, onlarla hem sosyal hem de cinsel bi takım şeyleri giderdikten sonra sana daha güzel yakşalımlarda bulunabiliyorum. sana çok değer verince çok üstüne düşüyorum, başka kızlarında olması ve onların bana ilgi göstermesi sana verdiğim değeri düşüreceğinden aşkımızı daha uzun vadeli kılacaktır. sonuçta olay sosyal ihtiyaçtır, hayatımda sadece sen olursan düşünüyorum da gerçekten sıkılırsın sürekli seninle ilgilenip, herşeyi seninle paylaşmamdan, davulun sesi bile uzaktan güzel. ama cinsel anlamda başka paylaşımlarıma oha diyorsan diyecek bişiyimiz yok, ama sen de biraz ver yahu, dimi ama.
  • "aldatma bana ne"leri ile cevap verilmesi gerekenlerdir.
  • benzeri bir şey söylendi mi bilmiyorum, ama duyduklarım arasında en kafa bulanı;

"seni gerçekten sevip sevmediğimi sınamak zorundaydım, evet seviyormuşum... "
  • -biz erkeklerin de ihtiyacı var. sana bunu yapamazdım canım. sen benim sevdiğim o benim ettiğim.
    (bkz: beynini siktiğim)
  • - sabah erken çifte giderken öküzüm torbadan düştü, ben de napayım tuttum seni aldatayım dedim..
    - iyi yapmışsın.
hesabın var mı? giriş yap